Україна має талант – 4 (Одеса) 2


Відверто кажучи, від Одеси, яка вважається українською столицею гумору (а, отже, і без таланту не обходиться), я чекав значно більшого. А справді визначних талантів фактично не було. Із дійсно талановитих людей можна відзначити наприклад піаніста Євгена Хмару – у чувака реально талант на музику, якщо він зіграв навіть Козловського (таку лажу нормальним музикантам грати просто сором, але чого не зробиш за мільйон 😉 ).

Тим не менш, кілька моментів запам’яталося із виступів інших “талантів” та талантів.

От, наприклад, особисто мене просто вразили реслери. Насправді, якщо хто не в курсі, реслінг – це такі бої без правил, які реально являють собою трюкову постановку (фактично фейкові бійки). Але при цьому спорт (чи то мистецтво) дуже ризикований – одного маленького “проїзду” достатньо для того, аби отримати серйозну травму. Іноді навіть несумісну з життям. Саме тому, шоу, продемонстроване на “Україна має талант” в Одесі дійсно заслуговує на високу оцінку журі. Ну і дівчата симпатичні 😉

Наступний абзац – спеціально для гімнастів (чи то пак, акробатів). Вартих уваги виступів було два: 11-річна школярка Настя Шиманська і ровесниця Чака Норріса Ніна Васильєва, яка вже брала участь у одному із сезонів. Хоч гнучкість тіла є не стільки талантом, як результатом важкої праці, подивитися було на що. Тим не менш, порівнювати дитину і пенсіонерку в цьому плані важко, адже молоде тіло значно гнучкіше в цьому плані (як у прямому, так і в переносному сенсі). Чи зможе школярка втримати марку, коли буде у віці бабусі Ніни – ось у чому питання.

Жінка-кішка Ілона продемонструвала справжнє шоу. Можливо акробатів, здатних повторити її виступ, вистачає навіть в Україні, та антураж теж багато чого вирішує. Особливо в “Україна має талант”. Ну або я просто не можу встояти перед ефектними дівчатами…

Отакі враження від Одеського кастингу “Україна має талант”. Відео взяв із каналу користувача Denecheg, ще трохи від нього.

Іраклій Маруашвілі, співак із Грузії.


Ета репчік, чувак! Влад Плахотник.

Ну і близький мені вид транспорту (?) – моноцикл. Як велик, тільки менше коліс 🙂


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 thoughts on “Україна має талант – 4 (Одеса)

 • molinski

  Мені сподобався той малий, що розробляє двигун. Співи його пари тоже нормальні.
  А решту так – загубилося в памяті.

  • Akceptor

   Я вже казав, що проти участі дітей у таких конкурсах. Ще б у спаринг проти Кличка дитину поставили.
   Ясне діло, що судді будуть умилятися і дитині скажуть “Так”, але шансів на перемогу у неї нема.