У квартирі Голубовського виявлено 760 міліметрів ртутного стовпа 6


Правоохоронні органи швидко зреагували на скарги працівників ресурсу UaReview стосовно чинення на них атмосферного тиску і провели спільно з представниками міністерства зборів та поборів оперативно-ревізійний захід у квартирі Романа Голубовського. За словами речниці міністерства зборів і поборів Олени Заначки причиною рейду стало те, що, цитуємо: “цей Голубовський постійно насміхається над чиновниками, хоча, судячи з його аватарки у соціальних мережах, у нього самого рильце у пушку”.

У ході обшуку в квартирі Романа Голубовського було виявлено у тому числі і зниклі минулого року із львівського музею метрології 760 міліметрів ртутного стовпа, які у XIX столітті використовувалися у якості державного еталону атмосферного тиску. Сам Голубовський заявив у своєму твіттері, що нічого не знає про ніякі стовпи (зараз повідомленя уже видалено адміністрацією сайту) і взагалі обшукували зовсім не його квартиру.

Тим часом український гідрометцентр уже повідомив, що саме недостача еталону тиску у львові могла спричинити прихід холодного циклону на територію України і таким чином відтермінувати настаня весни. Розібратися у ситуації з синоптиками та UaReview наразі пообіцяв і прем’єр-міністр Микола Азаров.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 thoughts on “У квартирі Голубовського виявлено 760 міліметрів ртутного стовпа