У Івано-Франківську викрали … тролейбус 5


Вражаючий за своїми масштабами та безглуздістю випадок стався сьогодні у Івано-Франківську: двоє молодиків напідпитку намагалися вкрасти … тролейбус. Причому просто з зупинки.

Очевидці стверджують,  що водій ненадовго залишив транспортний засіб без нагляду, вийшовши з кабіни для того, аби купити цигарок у кіоску на зупинці біля кінотеатру “Космос”. Як тільки він відійшов на досить велику відстань, у кабіну забігли двоє невідомих і тролейбус одразу ж рушив з місця (нагадую, у електротранспорті не передбачено коробки передач і швидкість руху змінюється за допомогою єдиної педалі).

Важко сказати, чим закінчилася б ця детективна історія, та на заваді зловмисникам став … інший тролейбус, що проминув вказану зупинку на кілька хвилин раніше. При спробі обгону (маневр, не передбачений конструкцією тролейбусів та контактної мережі) штанги (“роги”) тролейбуса злетіли із проводів і транспортний засіб зупинився.

Зловмисникам вдалося зникнути з місця пригоди, ведеться їх розшук. Втім, оскільки конструкція тролейбусів не дозволяє їм рухатися поза межами контактної мережі, то з точки зору закону факт крадіжки відсутній. Єдине правопорушення, яке наразі можна інкримінувати молодикам – керування транспортним засобом без відповідного на те дозволу.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 thoughts on “У Івано-Франківську викрали … тролейбус