Запитуєте? Відповідаю! 3


Як я помітив, в деяких блогах “фішка” з озвучуванням прикольних пошукових запитів, за якими відвідувачі потрапляють на сайт. Такі пости, як правило, мають вигляд сатиричний, навіть цинічний, пишуться у манері троллінгу і відвертого знущання над “ідіотами, що шукають таке” та стосуються тематики типу “скачать поющих лошадей”. Звісно, іноді з них виходять непогані інтернет-меми, але переважно користі нуль. Мені такий підхід не зовсім до вподоби,  тож цей пост матиме дещо інший формат: я розраховую, що він принесе певну користь тим, хто потрапляє на цей блог із пошукових систем. Отож, найактуальніші пошукові запити за грудень; запити, за якими люди приходять сюди. Запитуєте? Відповідаю!

Отож, топ запитів russian dancing man – вірусне і досить неординарне відео. Для шанувальників я розмістив його отут: http://akceptor.org/russian-dancing-man/ або ж шукайте на YouTube.

Інша актуальна тема стосується помилки 0X0000007B у різних її варіаціях. Як відомо, помилка ця трапляється переважно при спробах встановити старий Windows XP на нове “залізо” і викликається переважно невірною конфігурацією режиму роботи з жорстиким диском. Деталі тут.

Далі більше.Третя актуальна тема: китайські мобільні телефони. Це ціла низка різних запитів, як про телефони “дуос” (на дві SIM), так і телефони з підтримкою 4 SIM-карт; дешеві китайські телефони, якісні китайські телефони і де все це щастя купити. Що ж, про телефони раджу почитати на оцьому блозі: http://chinese-mobile.com, а от купити краще всього на закордонних сайтах типу DHGate чи DealExtreme (їх реклами зараз купа в інеті), або ж на одному із вітчизняних інтернет-магазинів (посилання на них шукайте на chinese-mobile.com. Оце й усе на сьогодні, чекатиму на Ваші коментарі 🙂


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 thoughts on “Запитуєте? Відповідаю!

 • Ігор

  Привіт, Akceptor!
  В мене трохи не по темі але все ж запитання.
  Вирішив створити власний блог але ніколи цього не робив. Підкажи, будь-ласка, як його створити?

  • Akceptor Від автора

   Для початку я б порадив завести блог на blogger.com чи wordpress.com – ознайомитися з основами.
   Ведення блогу на окремому сайті потребує певних коштів, тому краще починати з оцих безкоштовних платформ, а далі вже буде видно чи сподобається.