Цікаві додатки для Android 3


Недавно товариш Мислінський написав замітку про цікаві на його погляд додатки для ОС Android. Як на мене, то нічого надзвичайного (вибач, Владе). Тому я собі візьму зараз і пораджу кілька цікавих програм на Android-смартфон. Так би мовити, свій варіант допису з блек-джеком і … До речі, треба мабуть скачати блек-джек на Android 🙂 Але то потім, а почнемо ми огляд із додатку, який зустрічає нас просто відразу коли ми вмикаємо телефон.

Є одна спільна риса більшості програм-лончерів (робочих столів) для Андроїд, яка мене страшенно дратує: велетенські списки іконок різноманітних додатків у головному меню, які не можливо сховати, а подекуди і розсортувати по папках. Особливо “приємно” коли виробник дбайливо додав у прошивку просто десятки фірмових програм, якими ми користуємося приблизно нуль разів за увесь час володіння смартфоном.

Go Launcher EX

Go Launcher EX

Так от, я перепробував велику кількість лончерів і зупинився зрештою на Go Launcher EX від команди Go Dev Team (я купив собі платну версію цього лончера і встановив ще цілу купу програм цього розробника – вони того варті). Програма досить “легка”, працює швидко і не споживає багато ресурсів, а виглядає гарно. Є можливість вибрати анімацію для перегортання робочих столів, змінювати їх кількість, додавати віджети (як стандартні, так і спеціально розроблені для цього лончера), ну і, звісно, групувати іконки у головному меню, а також приховувати їх. Плюс передбачено експорт налаштувань у файл на карті пам’яті, що корисно якщо ви змінюєте телефон.

GO Weather EX

GO Weather EX

Ще одна програма від Go Dev Team, про яку хочу сказати окремо (взагалі, мабуть варто написати окремий пост про додатки цієї команди) – Go Weather EX. Знову ж таки, мабуть, найкращий погодній додаток для Андроїд з підтримкою “живих шпалер”, можливістю поділитися погодою у соціальних мережах, показує погодинну погоду, тренди, підтримку великої кількості тем для віджетів та шпалер, тощо. Цю програму я також купив і всім раджу.

Moves & Noom Walk

Moves & Noom Walk

Тепер стосовно програм від інших розробників, зокрема програм, що допомагають вести активний спосіб життя. Про одну з них, а саме RunKeeper, я вже якось писав, тож повторюватися не буду. Для велосипедних поїздок її цілком і повністю вистачає. Влітку я також часто ходжу пішки і тому вирішив скачати програму для підрахунку кількості пройдених кроків. Насправді у маркеті таких ціла купа, тому я скачав аж дві: популярний зараз Moves і простенький Noom Walk.

Runtastic Pedometer

Runtastic Pedometer

“Фішка” цих додатків у тому, що вони працюють у фоновому режимі і не вимагають вмикання-вимикання. Тобто вони просто постійно моніторять вашу активність (Moves вміє навіть якось вираховувати що я їду велосипедом і відзначає це, але мені здається, що вона надсилає дані з акселерометра на свої сервери для аналізу і лиш потім видає результати). Якщо ж треба відслідковувати лише кроки, пройдені за якийсь певний відрізок часу (наприклад при тренуваннях), то краще встановити щось на кшталт Runtastic Pedometer – там багато корисних функцій, особливо у платній Pro версії.

OK Scan & QR Droid

OK Scan & QR Droid

Ще одна помірно корисна програма називається OK Scan і призначена для розпізнавання баркодів та QR-кодів. Для цих цілей я також іноді використовую QR Droid, який підкуповує підтримкою плагінів типу розпізнавання спеціальних кодів з паролями до WiFi або GPS координатами.

PowerAmp

PowerAmp

Із музичних плеєрів я купив собі PowerAmp, хоча фрішні Apollo та WinAmp теж дуже непогані, але саме PowerAmp дуже гарно вміє працювати із BlueTooth гарнітурою. Тому саме його і придбав, перепробувавши штук 5 різних плеєрів.

Get Jar

Get Jar

Наостанок ще одна корисна програма, яка дозволяє безкоштовно і легально отримати платні версії деяких програм: GetJar. Суть проста: вам пропонують встановити якісь безкоштовні програмки і запустити їх, подивитися – може сподобається. А за це нараховують віртуальні “монетки”, за які можна купити програми або якісь додаткові віджети чи платні теми.

Насправді є ще з десяток корисних і цікавих програм, які б я порадив спробувати власникам Android-девайсів (це не рахуючи всякі добре відомі речі типу DropBox або клієнтів соціальних мереж чи популярних сайтів), та краще про них напишу пізніше.

А може і ви щось порадите спробувати? Пишіть у коментарі 🙂


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 thoughts on “Цікаві додатки для Android

 • Владислав

  Ну і часто ти користуєшся тим QR розпізнавачем? Що не кажи, а ці коди так і не ввійшли в моду. За всі три роки, протягом яких я тримав розпізнавач на одному, а потім на іншому смартфоні, я ним скористався не більше десяти разів.
  Щодо вимірювання кроків. Ця бацила акумулятор часом не жере? Мабуть і собі скачаю з цікавості скільки ж кроків я роблю щодня.
  Колись я теж юзав ГО лончер, навіть вже не пам”ятаю що мене змусило повернутись на рідну лижівську оболонку. Пробував ставити ГО на планшет, але на фуллхд лончер якось не дуже гарно виглядає. І в горизонтальному положенні іконки неправильно розташовувались, що мене капец бісило. В НОВА лончері з цим все гуд.
  Загалом твій список додатків теж не вражає уяву 🙂 А мені вже точно не світить топ1 по відповідному запиту 🙂

  • Akceptor

   OK Scan розпізнає не тільки QR, але й звичайні баркоди. Причому вміє зразу шукати в гуглі по них і знаходить навіть щось. Було б круто мати сервіс пошуку по баркодах з відгуками і т.п. Чим не ідея для стартапу )) А загалом так, QR не дуже часто юзаю. Більше для приколу, їсти не просить.
   Крокоміри батарею може трохи і виїдають, але не сильно. Я як заряджав раз на 2-3 дні, так і заряджаю. Ну може не 30% на вечір 3 дня, а 27 – не критично. Зате можна приблизно оцінити скільки ходиш 🙂
   Go Launcher EX якраз, здається, і на планшетак нормально працює. Там є кілька варіантів тих лончерів і мав би бути варіант для FHD теж. Але спорити не буду, бо тупо не в курсі. От куплю собі планшет – то й перевіримо )
   Стосовно уяви, то я маю ще кілька додатків специфічних досить, але про них вирішив не писати: є веб-сервер з підтримкою php+mysql (phpmyadmin, всі діла) – KSWEB, є термінал для андроїда, є VPN клієнт (AnyConect). Всякі гіківські Google Goggles і Gesture Search – ними не користуюся практично, хіба для розваги. Вимірювальні штуки: магнітометр, люксометр… Загалом теж нічого особливого, але я навіть не знаю що таке особливе має бути аби люди офігівали )