Цікаві додатки для Android (частина 2) 1


Якось я вже писав про кілька цікавих і корисних програм для Android, але відтоді у мене на телефоні з’явилося ще кілька додатків, які вартують щоб про них розповісти. Цього разу додатки будуть дещо специфічні, але від того не менш корисні. Традиційно, у цьому списку немає відомих кожному програм типу DropBox.

Отже, першою у нас йде безкоштовна утиліта Contacts Sync Fix, призначення якої є очевидним навіть із назви. Багато хто з користувачів ОС Android стикався з помилкою типу “Sync is currently experiencing problems. It will be back shortly” коли намагався синхронізувати контакти на телефоні з обліковим записом Google. Ця утиліта якраз вирішює проблему: вона знаходить та виправляє контакти, які викликають помилку синхронізації.

Призначення наступної невеличкої утиліти Easy Screenshot теж очевидне: вона робить знімки екрану вашого пристрою. Також є можливість відразу переглянути зроблений знімок і вирішити чи варто його зберігати.

Easy Screenshot

Easy Screenshot

Йдемо далі і наступний додаток у нас це Barometer Altimeter DashClock, який, окрім баромера та альтиметра підтримує ще й сенсор вологості (наразі, щоправда, пристроїв із цтм сенсором аж один і то якийсь самсунг). Стосовно ж вимірювання значень атмосфкрного тиску та висоти над рівнем моря (теж використовується барометричний метод), то програма не просто чудово виконує свої функції, але й має зручний віджет, а також вміє вести логи зміни тиску і показувати їх у графічній формі.

Barometer Altimeter

Barometer Altimeter

Наступний додаток буде корисним для клієнтів багатьох українських банків, насамперед тих, що входять до банкоматної мережі “Атмофсера”. Додаток Атмофера є базою розташувань банкоматів зазначеної мережі. Підтримується GPS (щоб знайти найближчі до поточного вашого розташування банкомати), прокладання маршруту (використовується Google Maps, тож потрібне з’єднеання з Інтернетом).

Atmosphere

Atmosphere

І останній на сьогодні додаток: yo Card. Про призначення програми коротко із опису на Google Play: yoCard – це програма для зберігання всіх твоїх знижок і бонусних карт у смартфоні. Все просто: додай дисконтну картку в yoCard, відкрий програму в магазині і покажи електронну картку на касі. Щоправда, карток у мене наразі не так уже й багато 🙂


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думка на тему “Цікаві додатки для Android (частина 2)