/TODO: Далі буде…


Щось я останнім часом добряче підзабив на блог і треба це виправляти. Отже про що ж я планую надалі писати. Поки зараз зима і з дому десь висовуватися мені не дуже хочеться,то планую писати про те, чим можна займатися вдома.

От наприклад недавно таки наважився купити Lego Mindstorms, а не гратися з симулятором. Враження про іграшку двоякі: з одного боку скласти першого робота і запустити готову програму для нього проблем нема, з іншого навіть чималий досвід програмування на LabVIEW не допомагає розібратися з середовищем від Lego. Все там якось через одне місце трохи 🙂 З часом планую просто змінити прошивку на щось із підтримкою Java, але поки все ж вирішив погратися з заводським ПЗ і спробую зробити кілька уроків програмування Lego Mindstorms EV3.

Наступна річ яка тут буде – статті про основи Java. Щось зовсім таке базове типу цієї статті: Імена змінних і методів у Java. Якраз читаю книжку SCJP Sun Certified Programmer for Java 6 Exam і тому корисно буде робити також невеличкий конспект для себе і бажаючих вивчити Java з нуля.

Також буду ще щось, але поки не можу сказати що саме 🙂

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *