Коли добре 3


Добре коли не компостують мізки. Коли робиш свою справу і не відволікаєшся на “ой щось принтер не друкує” (включили USB кабель у роз’єм LAN і кажуть, що раніше працювало), “ой тут якась рекламка прийшла – може вас зацікавить” (і пофігу, що у папку зі спамом прийшла, раптом помилилися), “ой чогось інтернету нема і куди він дівається?” (а влогінюватися хто буде?).

Добре, коли не треба перекрикувати 15 людей, яким байдуже до тебе і навчання; коли можна просто робити щось мовчки, а спілкуватися, не підвищуючи голосу. Добре, коли є у кого спитати поради і не отримати у відповідь якусь “дежурну” відмовку

Добре, коли після робочого дня повертаєшся додому хоч і втомлений, але з почуттям, що день цей не пройшов даремно. Коли потрачені на якусь задачу хвилини, години, дні чи тижні дають результат.

Добре робити якусь справу, а не просто вдавати що робиш, тайком (а то й відверто) поглядаючи на годинника. Добре коли хочеться працювати навіть на вихідних…

Добре почуватися якщо й не дуже потрібним, та бодай не зайвим. І аж ніяк не цапком, на якого можна звалити власну некомпетентність і повісити в разі чого всіх собак.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 thoughts on “Коли добре