Texet TM-B112: Телефон для мами


Задумав я на Новий рік подарувати мамі новий телефон на заміну старенького Motorola V360 (який, треба віддати належне, шитий-перешитий, падав, клеївся скотчем і працює й досі як годинник). Оскільки людина трохи старша, то хотілося б великі кнопки і нормального розміру шрифт на екрані, все інше – несуттєво. Ну ще ціна, бо мама мене з’їсть, якщо куплю щось дороге 🙂

Логічно що вибір впав на так званий “бабусефон” і, як виявилося, вибір таких девайсів у наших магазинах досить невеликий, та ще й ціна просто непристойна. Так якийсь Alcatel OneTouch 2000X коштує під 800 гривень при тому що за 900 вже можна купити бюджетний смартфон. Жах!

В результаті я купив Texet TM-B112 за 560 гривень, що теж насправді чимало, але можна списати на курс долара; дешевше тільки зовсім вже ноунейм типу MuPhone M7700, купити таке не ризикну навіть я 🙂

Телефон Texet TM-B112

Телефон Texet TM-B112

Продається телефон Texet TM-B112 у невеличкій коробочці розмірами десь 10х10 сантиметрів, у яку щільно напхано аксесуарів: тут і провідна гарнітура, і зарядний пристрій (що характерно, кабель microUSB і зарядне з USB-роз’ємом), і кредл із функцією зарядки для зручності. До речі, дуже зручно для старших людей, бо вцілити кабелем у гніздо зарядки буває непросто.

Texet TM-B112: Комплектація

Texet TM-B112: Комплектація

Про сам телефон щось сказати важко: він виконує свої функції і має типовий їх набір для свого рівня: ліхтарик, тривожна кнопка SOS (дозволяє подзвонити або надіслати СМС на наперед заданий номер), голосове озвучення написнутих клавіш. Є навіть підтримка карт пам’яті, хоча особисто я не дуже розумію нащо, і ФМ-приймач.

Texet TM-B112 у док-станції

Texet TM-B112 у док-станції

Особисто мене потішила оця зарядна док-станція і зручні кнопки. Сам би таким користувався, якщо чесно 🙂 Плюс радіо працює навіть коли гарнітуру не під’єднано, що теж зручно.

Підсумовуючи все, я для себе бачу наступні плюси Texet TM-B112:

  • Великі кнопки і шрифт;
  • ФМ-радіо, що працює без гарнітури;
  • Кабель mictoUSB та зарядний пристрій з USB виходом;
  • Кредл для зарядки;
  • Батарея BL-4C (800 міліампер-годин)

Із негативів варто відзначити хіба що ціну і відсутність української мови (є тільки російська та англійська). Із того, що можна купити в магазині, то вибір оптимальний.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *