Так більше не можна! 14


 

Так більше не можна!

Так більше не можна!

Може це і схоже на черговий пост-ниття, та це не зовсім він (в будь-якому випадку краще не читати тим, хто сумнівається). Цей пост мав би починатися фразою типу “задовбало” і розповідати про те, як мені важко жити у цій довбаній країні, серед довбаних придурків і все таке. Насправді ситуація трохи інша, бо ж коли я питаю себе, що зробив для покращення свого життя, то відповісти чітко не можу.

В житті кожної людини є речі, на які вона вплинути не може, та є й такі, котрими керуємо ми самі. Головне правильно розставити пріоритети і зрозуміти різницю між цими двома сукупностями подій. Отож для себе я вже вирішив, що треба таки щось змінити, бо в поточному руслі починається застій.

Для початку візьму алкоголь, як найбільш очевидну проблему. Я не алкоголік і взагалі вживаю досить мало спиртного (переважно пиво), до абстиненції також не схиляюся (особливо з релігійних мотивів чи аби бути незалежним від чогось). Але алкоголь – найпростіше, що можна змінити в своєму житті і своєму ставленні, тому я планую перестати вживати спиртне взагалі (винятки: безалкогольне пиво, цукерки з вмістом спирту, пляшка бірміксу на вихідні – тобто без фанатизму).

Ще хочу навчитися прокидатися вранці і спробувати невеличкі ранкові пробіжки. На здоров’я ніби не скаржуся, але велосипед викликає певного роду лінощі, а колись я багато ходив пішки і хотів би цю традицію якось відродити. Ранкові пробіжки в цьому світлі найкращий компроміс, бо до роботи добиратися все таки краще на колесах.

Ну і нарешті мене просто задовбала моя робота. Тому в планах, ні не кинути її, але знайти більш-менш пристойний підробіток, аби основний вид діяльності приносив менш як 50% всіх доходів. Тоді можна буде не боятися постійних “бзіків” міністерства магії освіти, науки, молоді та спорту. Бо, відверто кажучи, в ході вступної кампанії я просто прозрів…

 


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 thoughts on “Так більше не можна!

 • Богдан

  Салют!
  До речі, зі слабким алкоголем краще не шуткувати, я от особисто ні пива, ні всяких там бірміксів взагалі не вживаю, це ще гірше ніж горілка.

  Відносно роботи – займись власним бізнесом, фрілансом, я от працюю дома, зараз взагалі почав один цікавий напрямок, глянь відео _http://rivok.prav.tv/ якщо зацікавило, пиши листа !

  Удачі!

  • Akceptor Від автора

   MLM так само досить підступна штука, тож я не став би з таким зв’язуватися. На скільки з тобою поспорити, що цей “бізнес” за рік-два не просто не зробить тебе багатим, а ще й загнеться?
   Якби супер-присадки існували і не шкодили двигуну, то ти не думаєш, що вони продавалися б дещо інакше?

 • ELECTRIC

  Алкоголь класна штука. Для шанувальників придумали багато дорогих і вартих уваги напоїв. Але треба вживати в міру, а не до коми і щодня. Межа існує.

  Про роботу підтримую. Сам би вже щось змінив чи додав.

  • Akceptor

   Повністю згоден про алкоголь 🙂
   Спробував подивитися розцінки на копірайтинг і був шокований – копійки. Тим часом, замовляв пару статей через біржі відповідні і за середню ціну отримав несусвітню лажу.
   Щось мені фріланс перестає подобатися: ні адекватної якості послуг, ні адекватної зарплати 🙁

  • Юрко Блогер

   Влучно сказав що до алкоголю. І звісно підтримую в плані роботи так як нація що вміє чудово працювати це Японці і їх правило каже якщо ти не змінюєш свою роботу кожних п’ять років на кращу ти деградував як фахівець і людина. Одним словом поступово стаєш втраченим для суспільства, а це те саме що алкоголь бідонами 🙂 ELECTRIC – гарно вклав тобі суть у пару речень.

 • Богдан

  Я в фрілансі вже більше двох років, з кожним місяцем набуваю більшого досвіту, також росте заробіток, як намене, в фрілансі без особливих напрягів можна заробляти 200-500 доларів на місяць.

 • Фіглюк

  І шо? змінилось шось?
  Раджу припинити будь яке поповнення кишень бариговим компаніям типу “Бірмікс”, так як там нічого абсолютно корисного немає. Лиш кожна пляшка = більша купа г**на в одній людині, що стоїть на чолі того всього болота.

  • Akceptor Від автора

   Ну але ж практично будь-яка покупка у наш час – то і є поповнення кишень баригових компаній. Якщо ти купуєш молоко, то так само робиш багатшим когось, як і я, купуючи бірмікс.
   Чи варто відмовляти собі в задоволенні лише тому, що не хочеш збагачувати інших?

   • molinski

    Не заперечую, та все ж серед всього того добра варто обирати лише найкраще. По суті все що ми купляємо – це нами купляють потужні маркетингові плани.
    Особисто я зараз стараюся як найменше спокушатися на різні кольори, смаки, запахи. Стараюся природнє все, домашнє вживати. Ну що ж тут писати всі і так все знають.
    П.С: та ні, збагачувати інших і так будеш, вони такі ж як і ми – виживають, але просто іноді способи різняться, деякі мерзотні, то їх вважаю не підтримувати. бірмікс – то ще не велике зло в порівнянні, але як є.