Синій Кіт


Давно я тут нічого не писав, хоч постійно збираюся. То часу нема, то натхнення, то совісті… А блог пропадає, тому я придумав одну хитру штуку.

Не знаю чи чули ви про київського енлайта на ім’я @b0ga4, який насправді досить відомий у певних колах і не тільки серед гравців у Ingress, бо цей дядько самотужки об’їхав ровером цілу Європу! Тож якщо вас цікавлять велосипеди і веломандрівки, або хочете дізнатися як використати безвіз з більшим кайфом ніж просто зганяти до Польщі на закупи – то сміливо читайте його тематичний канал у телеграмі “Безвізова велоподорож” (то, власне, якраз той канал, з якого я про цього дядька дізнався).

Але крім роверів і мандрів @b0ga4 добре володіє фотоапаратом і пером, а нещодавно він започаткував ще один канал, цього разу майже про все на світі, а, якщо бути точнішим, то про “подорожі, майбутнє, загальна теорія всієї фігні, гедонізм, анархія, ми всі їбанулись і трансгуманізм”. І називається той канал, як не дивно, “Синій Кіт“.

Так от, я, як лінива істота, просто попросив дозволу перепощувати деякі пости з того каналу собі у блог. По-перше, я все одно їх читаю і мені подобається, тож варто поділитися таким класним контентом з людьми, які з певних причин не мають доступу до телеграму (а банальне Ctrl+C\Ctrl+V зробити нескладно). По-друге, посилання на конкретні дописи залишатиму і люди завжди зможуть додати у закладки, або влаштувати срач у коментарях. По-третє, може такий копіпаст стане першим кроком до того, аби знов почати щось писати самому.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *