Своя атмосфера


СпальняВаша спальня це місце де ви відпочиваєте і де все має бути так як вам подобається, і навіть простий відпочинок в оточенні улюблених речей і де все стоїть по вашому, повинен приносити вам задоволення. Ми пропонуємо вам розглянути кілька варіантів колірних поєднань в яких можна оформити інтер’єр вашої спальні.

Яскраві фруктові кольори, такі як брусничний і фісташковий роблять монохромний інтер’єр більш живим і цікавим, вносячи нотку свіжості і оптимізму. Якщо ви використовуєте штори з малюнком, то покривало краще взяти однотонне. Воно може бути фактурним або містити ледве вловимий малюнок, який проявляється при зміні освітлення.

Подушки на ліжку, це чудовий спосіб внести кольорову або фактурну «пляму». У вас буде можливість внести зміни в інтер’єр, не вдаючись до великих витрат. Для подушок вибираємо колір, присутній в шторах. Не слід забувати про аксесуари – підхоплення і кисті для гардин також можуть служити цікавим доповненням.

Спальня – відмінне місце для зміни настрою в різні пори року. Взимку, коли на вулиці переважають сірі тони, вибирайте варіант з помаранчевими акцентами і м’якими фактурними тканинами шерсть або оксамит, і ви не будете страждати від холоду і нестачі сонця. Таку ж колірну гамму рекомендуємо в тому випадку, якщо вікна спальні виходять на північ. Не варто боятися енергії оранжевого кольору, в оточенні сірої димки він дещо втрачає свою активність.

Влітку в текстильному оформленні можна використовувати більше прохолодних відтінків блакитного та зеленого. Тканини для гардин і покривала підбираються одного світло-сірого тону. Квіткові візерунки на шторах добре поєднуються з смужкою на покривалі. До речі, як акцент може виступати не тільки покривало, а й килим з відповідним візерунком.

Оточуйте собі яскравими і теплими кольорами, створюйте свою атмосферу в інтер’єрі. Ваш надійний інтернет-магазин Next-buy!

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *