Їм би тільки бухати 12


День студента

День студента

Не так давно, а точніше – учора, світ відзначав міжнародний день студента. Українські студенти, вочевидь, у курсі історії цього дня, бо ж навіть у вікіпедії про нього написано

Цього дня 1939 року нацисти здійснили штурм Університету Праги після масової студентської демонстрації проти убивства Яна Оплетала та вторгнення до Чехословаччини, а також арешту дев’яти студентських лідерів, відправлення 1200 студентів у концтабори, і закриттю всіх Чеських університетів та колегій.

Тобто, будь-кому, хто хоч трохи вміє читати, стає зрозуміло: День студента – зовсім не свято, а навпаки, досить трагічна дата. І дату цю, без сумніву, слід пам’ятати, слід відзначати. Проте зовсім не так, як це роблять сучасні українські студенти, які вчора майже весь день елементарно бухали, а сьогодні просто не прийшли на пари (а як прийшли, то в такому стані, що могли б і не приходити)…

Не знаю як кому, а особисто мені сумно, що в нашій державі попри всі спроби показати студентство силою, здатною щось змінити, силою небайдужою та ініціативною, досить часто  воно залишається всього лише бездумним натовпом. А ще більш сумно від того, що дуже часто слово “студент” асоціюється з такими словами як “нероба” та “алкоголь”…


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 thoughts on “Їм би тільки бухати

  • Akceptor Від автора

   Я нічого не маю проти вживання алкоголю в помірних кількостях. Але це не повинно переходити межі. І не треба з кожного свята робити банальну п”янку

 • ticapac

  Якщо чесно то навіть не знаю… Всезалежить від того як здам ЗНО, хоча є думка навіть в військове поступати (КПІ)

  • Akceptor Від автора

   Я у цьому ЗНО не дуже шарю, але, як на мене, орієнтуватися треба не на оцінки,а йти туди, куди душа лежить.
   Наприклад, війскова справа – явно на любителя.

  • Akceptor Від автора

   На крайній випадок знаю один 100% вірняковий варіант =)
   Якщо серйозно, то на більшості технічних спеціальностей зараз проблем зі вступом нема, навіть недобір постійно. Виняток – всякі “комп’ютерщики”, куди люди часто-густо йдуть за брендом, навіть толком не розуміючи, що їм треба.
   Бо престиж. Така сама ситуація, як з економістами і юристами. А реально я маю досвід роботи в приймальній комісії ВНЗ і гарантую, що, наприклад, у наш універ на державне пройти може практично будь-хто.

 • ticapac

  Технічні це не по мені) Я думаю на програміста, так як програмую вже давно… якщо точно то вперше познайомився з Бейсіком на батьковому ZX Spectrum. А там Visual Basic, Passcal, Delphi, Delphi+OpenGL, C++, а зараз Html+CSS+PHP+MySQL…. 🙂 Але переважно на цьому всьому пишу пакості як наш Інформатик казав, я йому за 15 ctrey rjvg повішав, перегрузивши проц і заповнивши оператівку, поки грався в C++ =) Але це не по темі) Факт у тому що я думаю йти або на менеджера або на програміста, або на вояку, міста – Чернівці,Запоріжжя,Одеса… Думаю, що хоч кудись але попаду на державне не плативши, вірю що це реально, хоча половина вчителів запевняють що ні.

  • Akceptor Від автора

   Скажу тобі одну толкову штуку: існує така річ як друга вища освіта. Це всього рік-півтори (щоправда платно, але типу заочно) і диплом у кишені.
   Якщо раптом ніяк не вийде пройти куди хочеш, то йди на будь-яку технічну спеціальність, а по отриманні диплома зразу на другу вищу подавай документи. Здається, навіть після 4 курсу вже можна на 2 спеціальностях вчитися. У мене так багато знайомих економічну освіту отримали задешево.
   Тим більше, що в програмуванні шариш, то і заочна освіта проблемою не буде, імхо.

  • Akceptor Від автора

   І на державне таки реально, але то треба дуже високий бал мати. Що би там не казали, куплено у нашій країні ще не все ))