Статистика у LabVIEW


Сьогодні, у всеукраїнський день працівників стандартизації та метрології буквально у двох словах розповім про досить специфічну, але корисну для студентів-метрологів (і не лише студентів, та не тільки метрологів) палітру функцій LabVIEW, яка називається  “Probability and Statistics” (“Імовірність та Статистика”).

Захована вона досить далеко, але варта того, аби нею користуватися, особливо тоді, коли мова йде про обробку великих масивів даних (наприклад, імпортованих із таблиць). Шукати палітру статистичних інструментів слід наступним чином: All Functions -> Analyze -> Mathematics -> Probability and Statistics.

Розглянемо детальніше вміст палітри:

Палітра "Probability and Statistics" у LabVIEW

Палітра "Probability and Statistics" у LabVIEW

В принципі, призначення більшості вузлів зрозуміло із їх назви, наприклад Mean знаходить середнє значення вибірки (причому вказується ще й значення похибки),  RMS – середньоквадратичне значення, Mode – моду, а Median – медіану вибірки.

Є тут і вузли призначення яких – генерування даних, потрібних для побудови гістограм, а також пара дуже корисних експрес-інструментів: Statistics та Create Histogram

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *