Сракопад 2


Прошу пробачення за не дуже політкоректну та високохудожню назву допису, але як іншими словами назвати те, що творилося сьогодні вранці на вулицях Франківська навіть не знаю. Я діставався до роботи велосипедом (хоча тут правильніше буде сказати “з велосипедом”) і просто дивом жодного разу не впав.

Багато кому пощастило значно менше: люди довкола підковзувалися і падали то там то тут; центральна частина міста, а особливо “Сотка”, перетворилися на суцільну ковзанку; на дорогах ситуація була просто жахливою – не здивуюся, якщо цього ранку було “виконано” норму ДТП за цілий місяць.Міські комунальні спецслужби місцями намагалися боротися з тихою стихією шляхом посипання тротуарів піском, але, враховуючи постійні опади у вигляді чи то недозамерзлого дощу, чи то недорозталого снігу, їхні зусилля були марними.

Тим не менш, до роботи я таки дістався вчасно, щоправда дистанцію, яка зазвичай займає хвилин 30 велосипедом і не більше години пішки, довелося долати цілих 90 хвилин. Людям, які стояли на зупинках, очікуючи набиті під зав’язку маршрутки, пощастило значно менше…


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 thoughts on “Сракопад