СРАЧ 9


Проаналізувавши трохи найбільш коментовані статті (як свої, так і інших українських блогерів) я дійшов цікавого висновку, озвучивши який, ризикую стати кимось на кшталт Капітана Очевидності.

Ви можете написати 100500 цікавих і корисних речей про програмування на екзотичних мовах, сучасну побутову техніку, чи заробіток в інтернеті, але не отримати до них жодного коментаря, а люди, яким ці публікації навіть принесуть певну користь, імовірно, не додадуть блог до закладок у браузері і, мабуть, не зайдуть сюди знову…

Зате варто організувати С.Р.А.Ч. на будь-яку тему – і купа коментарів та приплив відвідуваності вам гарантовано!

Хоча абревіатура С.Р.А.Ч. звучить досить нецензурно, та насправді вона означає “Суперечку Розумних Адекватних Чуваків”, тобто виключно інтелігентне спілкування без переходу на особистості та взаємних образ.

Суперечка Розумних Адекватних Чуваків

Суперечка Розумних Адекватних Чуваків

Головна ідея С.Р.А.Чу полягає у обміні перевіреними фактами та авторитетними думками компетентних людей. Саме тому темою для дискусії хоч і може бути практично будь-що, найчастіше виявляється якась очевидна річ, на яку у учасників кардинально різні погляди, причому істинність тверджень, висунутих з обох сторін, переважно не може бути остаточно доведена чи спростована.

Дуже гарний С.Р.А.Ч. виходить на теми, де істини просто немає. Доведено на мільйонах прикладів. Гарні теми для дискусії, наприклад, такі: релігія (чи є бог, чи нема; якщо є, то скільки їх; якщо один, то як його звати і т.п.), політика і міжнародні взаємовідносини (тут спектр дуже широкий і можна як обговорювати питання хто винен у всіх наших бідах, так і просто обговорювати національні особливості чогось), моральні і статеві питання (як про рівноправність статей, так і про гомосексуалізм), а ще про алкоголь та інші наркотики цікаво буває…


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 thoughts on “СРАЧ