Справи весільні 4


Справи весільніОт чомусь захотілося висловити декілька думок про весільні справи, а саме – про підхід нашого народу до одруження. Якщо чесно, то не розумію я наших весільних традицій, а особливо всієї оцеї показушності?

От скажіть, який сенс перетворювати день, що мав би бути найщасливішим у житті пари, в марафон з одягання незручного (особливо для жінок) одягу, метушні та біганини? Нащо всі ці однакові, наче клоновані, білі сукні, довжелезні черги до ЗАГСу в суботу та неділю, обов’язкове гуляння та шаблонні фотосесії в парку? Невже щойно одруженій парі цікаві всі ці конкурси і застілля в шумній компанії людей, добру половину з яких взагалі ніхто не знає? Зручно після цілого дня мороки сидіти за столом у весільному платті?

Про фотографії я взагалі мовчу. Скільки бачив весільних фотоальбомів – всі на один манер: то наречений тримає обраницю на долоні, то вони обіймаються на фоні якогось фотошопного водоспаду чи моря, то весело танцюють десь у садочку чи парку. В результаті весь день перетворюється для молодят не на свято, а на якусь виставу. І в результаті залишається не пам’ять про весело проведений час, а всього лише фальшиві світлини у домашньому альбомі і стандартний компакт-диск з лебедями і рушничками. А свято молодого подружжя стає святом тільки для гостей, які люблять напитися на шару, і різного роду організаторів весільних міроприємств, фотографів, операторів, музикантів, що встигають за ці дні непогано “зрубати бабла”. І, як я помітив, так у нас влаштовано практично будь-яке свято.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 thoughts on “Справи весільні

 • Candy

  Найщасливіший день вжитті неможливо спланувати впринципі=)
  Я теж категорично проти ненормального масового збіговиська, і фальшивого свята, а про абсолютно некреативних фотографів і режисерів – взагалі нема слів, хоча, які потреби, такі послуги=(

  • Akceptor Від автора

   Кажуть люди, що можливо. І, навіть, отримати від цього дня сяке-таке задоволення теж можливо, кажуть.
   Але я проти планування такого. Якщо комусь дуже треба пам’ятного відео, то хай би купив собі з десяток камер GoPro Hero3, обвішав ними більш-менш важливих учасників весілля, та й знімав як усе відбувається. А в міру талановитий режисер з цього матеріалу може накреативити непоганий ролик 🙂

 • marek

  Побувавши на кількох весіллях побачив індентичні речі, що у статті тому погоджуюсь на всі 100% з автором