SoftServe: курси “Development with MS products” 2


З якихось причин не потрапили на курси C# від Eleks, та все ще хочете програмувати із використанням C# та інших продуктів MicroSoft? Тоді новий курс від ІТ Академії SoftServe «Development with MS products» саме для вас!

Курс буде знайомити студентів з об’єктно-орієнтованим програмуванням з допомогою технологій та інструментів Microsoft. Його буде спрямовано не на основи основ, а на дещо складніші речі, які, тим не менш, не викличуть проблем у людей, трохи знайомих із сучасними мовами програмування. Насамперед це ООП. Також курс охоплюватиме основні принципи розробки та тестування програмного забезпечення, робота у команді, можливо також основні методології розробки (agile).

Протягом курсу Ви будете детальніше вивчати MS SQL Server, C# & OOP, VC++ 6.0, VB 6.0

Хочете заробляти нормальні гроші чесно? Просто маєте друзів, які можуть і хочуть працювати у сфері розробки програмного забезпечення? Зробіть їм послугу 😉 Просто заповніть форму на сайті http://softserve.ua/university/it-academy/application-form і приходьте на співбесіду. Можете також надіслати своє резюме безпосередньо людині, яка займається роботою зі студентами IT Academy nivas<песик>softserveinc.com

Курси стартують з 28 жовтня 2013 року.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 thoughts on “SoftServe: курси “Development with MS products”