Собачки, котики… 4


Песиків і котиків люблять усі. Особливо зручно їх любити, коли ці милі тваринки живуть десь далеко, де їх не треба годувати кілька раз на день, не треба прибирати за ними какашки по квартирі, ремонтувати перегризені дроти, шпалери переклеювати, або обдерті кігтями дорогі двері лакувати.

І вже точно такі хороші собачки і котики не підвладні інстинктам розмноження, не виють ночами і не водять за собою цілі табуни подібних їм милих звіряток. І ніколи не виростають. І ніколи не кусаються, не дряпаються, чудово ладять із дітьми. Та навіть якщо песики і котики не виправдовують наших сподівань, їх завжди можна викинути на вулицю, де вони завжди самі дадуть собі раду. Що ж у цьому складного?

А як навіть не дадуть, то завжди знайдуться сердечні добрі люди, які будуть по соціальних мережах розсилати сльозливі повідомлення і просити “заберіть оце нещастячко до себе”. Бо ж песиків і котиків люблять усі…

А я от не люблю. Така я безсердечна, черства і бездушна потвора, що всі ці бездомні тваринки викликають у мене бажання їх якнайшвидше застрелити. Так, це дуже огидно і мені навіть могло б бути соромно. Подумаєш, якась облізла шавка женеться за велосипедом, гавкаючи і намагаючись схопити ногу.

Це все від недостачі уваги і любові. Я мав би зупинитися і спробувати її погладити, мабуть. Натомість собака отримує ногою по морді. І тепер на моїй совісті буде якщо вона озлобиться і почне ненавидіти людей. Собачка ж не винна у тому, що якась (вочевидь така сама як я черства і бездушна) потвора викинула її на вулицю.

Я мав би змінитися і кардинально змінити свою точку зору (тим паче, що у мене самого вдома аж три собаки, які потрапили до мене з вулиці – і це вже не вперше). Але безпритульні тварини становлять загрозу і до них не можна відноситися із сюсюканням. Забрати додому дорослого пса, який все життя провів на вулиці – ризикована справа, бо гарантії, що собака адекватний, не може дати ніхто (про кота я взагалі мовчу). Так само ніхто не може передбачити поведінку такого собаки просто на вулиці – це поведінка дикого звіра і ви ніколи не знатимете, що у пса на думці.

Така проблема не вирішується “лайканням” у соціальних мережах, не вирішується вона і стерилізацією тварин – собаки живуть по 20 років і неможливість розмножуватися ще не робить їх білими та пухнастими. Крім того, бездомні тварини народжуються не лише на вулиці…

Проблему цю слід вирішувати максимально ефективно (а, отже, жорстоко). У першу чергу слід контролювати людей, які вже мають собаку чи кішку, здатних народити собі подібних. От за ними і повинні стежити поборники прав братів наших менших.

А бродячих собак на вулицях і бездомних котиків у дворах необхідно знищувати фізично. Бо зараз виходить так, що захищати безпритульних тварин уже є кому, а от захищати від них нікому. Дуже скоро такими темпами я не матиму права відбиватися від скаженої собаки, не ризикуючи отримати штраф за жорстоке поводження.

 


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 thoughts on “Собачки, котики…

 • Оля

  А я дуже люблю тварин і просто не уявляю як їх можна фізично знищувати, а може просто я живу в селі і не бачу того, що твориться в місті.
  Доречі, маю 1 пса, 2 дорослих кота і 1 кітку + 4 маленьких кошенятка, не говорячи уже про корову, курей і т.д

  В.Васильович Ви не хочете кошенятка? 🙂

 • Akceptor

  Це якщо песик у тебе вдома живе, то так. А я дуже часто коли їду на велосипеді, то мушу відбиватися від бродячих собак. У прямому розумінні відбиватися.
  Вони живуть на заправках, у різних магазинчиках, де їх люди підгодовують (біднесенький песик, він такий голодний). А потім ці собаки нападають на людей. Не на тих, хто їх підгодовує, а на простих перехожих.