Сім з половниною кілограмів грошей 16


Я вже деякий час збираю металеві гривні (а їх так доречно видають на здачу усі франківські кавомати) у невелику коробочку і сьогодні от нарешті наважився відкрити її. Отож, назбиралося у мене аж 1166 гривень – на фото. Важить усе це щастя майже сім з половиною кілограмів – так просто не підняти. Так що, у випадку чергової девальвації\зміни валюти можна буде запросто здати на металобрухт 🙂

Сім з половниною кілограмів грошей

Сім з половниною кілограмів грошей

В честь чого невеличкий конкурс: спробуйте придумати, на що найкраще було б потратити дану суму у такому от вигляді (тільки обов’язково враховуйте, що це не просто 1166 гривень, а сім з половиною кілограмів грошей). Ваші ідеї пишіть у коментарях і кращий варіант обов’язково отримає приз. Це буде або 1% від мого капіталу (11 гривень 66 копійок) – бандеролькою на пошту, ніяких вебмані та банків! Або ж просто постовий з цього блогу.

До речі, постовий за кращий (на мою думку) коментар у минулому конкурсі отримує пан Електрик, який, виявляється, окрім електрики, знає толк ще й у хорошому алкоголі. Буду радий побачити коментар і тут (якщо потрібний постовий на інший ресурс\з іншим анкором – прошу написати також).


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 thoughts on “Сім з половниною кілограмів грошей

 • Akhe

  Варіант перший – подарувати комусь на день народження!
  Варіант другий – Піти з дівчиною у ресторан і феєрично дати чайові всім офіціанткам =)
  Варіант третій – стояти під церквою та роздавати усім, хто туди входить =)

  • Akceptor Від автора

   На ресторан не вистачить, хіба що суто на чайові 🙂
   А от роздавати – непогана ідея, тільки не під церквою, а якусь рекламну акцію влаштую…

 • molinski

  🙂 Один мій друг збирає монети номіналом 1-2 коп. Теж вже до декількох кілограмів накапало. Так в нього є ідея, піти у магазин купити пива і розрахуватися тими копійками 🙂 нехай рахують.
  Щодо утилізації твоєї колекції, можна придбати:
  непотрібне щось: http://prostosad.ua/product/51022/
  Якщо без % то таке: http://www.emebli.com/Kompyuterniy_stol/Kompyuterniy_stol_Pekin.html
  Але я б виложив з них піраміду, чи вещу десь в центрі міста, людям би цікаво було

  • Akceptor Від автора

   Купити якусь непотрібну штуку за 1000 гривень – то не варіант. Я б краще купив собі щось із потрібного, та це занадто банально (хоч, може, так і вийде зрештою). По 1-2 копійки простіше, там двадцять гривень – уже купа заліза (ну чи алюмінію), тому реально можна собі дозволити просто заради приколу витратити.

  • Akceptor Від автора

   Чесно кажу: не знаю. Є і старі, та більшість – новенькі блискучі. Якщо дуже принципово (наприклад купиш за будь-які гроші), то можу глянути. А так, то скидав їх у коробку і заклеїв скотчем, відкривати ліньки вдруге.

 • Юрко Блогер

  Перше – поклади на депозит, з умовою того, що виплатять тобі його теж монетами. Друге – подаруй кохані на 8-березня, жінки люблять щось гарно запаковане і важке. Третє – спробуй роздати їх на вулиці перехожим як рекламу, отримаєш масу задоволення і позитиву, з досвіду люди значно легше віддають гроші ніж приймають, навіть якщо це дріб’язок.

  • Akceptor

   За депозит треба буде запитатися, але я сумніваюсь, що можна буде такі умови поставити. Хоча в принципі поміняти 1000 гривень монетами у банку не має бути проблемою…
   На рахунок подарувати, то є одна задумка: брат одружується скоро і можна гроші ці як викуп за наречену віддати 🙂

    • Akceptor

     Ага. Але я тут порахував, що т.як по 5 копійок на кожну гривню треба 20 монет, то при однаковій вазі монет виходить у сумі 20*7,5=150 кілограм заліза. Плюс-мінус, звичайно.
     Хто мені оце допоможе дотягнути до цілі?

  • molinski

   ага, але до того зробити з них вежу. і хто підійде, той сам витягне монету. + залучити якесь ТВ – ото буде справді реклама чогось 🙂

 • andrew

  Круто) У мене так було гривень 500 лише. Так я раз ходив у банк мыняти – закрито було, тому пышов у магазин, ніколи не забуду виразу обличчЯ продавя_)

 • NeoLans

  Ну правда не копійками, але номіналом по 1 грн подарували якось 1197грн товаритеві до дня народження, після 3-ї чарки він мав їх порахувати, рахував десь півтори години, за цей час ані краплини :). Задум був під кінець трошки “допомогти”, проте товариш виявився кмітливий і пораховане перемотував добре, проте помилився на якихось 12грн. Аналогічна ідея з монетами номіналом 1-5 ще не реалізована. “Далі буде…”, можливо.