Сідлайте коней! 2


Гра про ковбоїв

Гра про ковбоїв

Ті часи, коли я захоплювався онлайн іграшками і не спав через них ночами вже пройшли (хоч насправді такого, аби ночами не спати і не було), але в деякі браузерні іграшки я граюся і донині, переважно тому, що вони не забирають багато часу і зусиль.

У гру “Дикий Захід” мене заманили друзі вже кілька років тому. В студентському гуртожитку їм часто не було чим зайнятися (мабуть, любили прогулювати пари), тому гралися у браузерки, а я почав грати якось за компанію.

 

Суть гри у тому, аби разом із друзями заснувати і розвивати своє місто, приймати участь у дуелях, виконувати різноманітні квести, та ґеймплей побудовано таким чином, що можна заздалегідь спланувати кілька дій свого альтер-его і залишити його напризволяще на деякий час.

Це досить вигідно, бо можна грати з одного комп’ютера кільком людям по-черзі. І адміністрація гри такий стан справ не забороняє, просто не можна нападати одне на одного, якщо граєте з одного комп’ютера. Зате спільні рейди іноді можна влаштувати.

З тих пір пройшло вже кілька років, у грі з’явилися форти, битви за які проходять у реальному часі, відкрилося декілька нових світів (серверів), в тому числі є й прискорені – для тих, кому не шкода свого часу. Зараз мій персонаж вже майже досягнув верхньої планки розвитку – 120 рівня; зібрав велетенську колекцію ігрового реманенту; я встиг пограти у багатьох світах.

Наразі залишився лише в одному і приділяю грі кілька хвилин на добу – зайти, роздати завдання, поспілкуватися з друзями. Я граю на російському сервері №2, тут вже залишилося мало народу, багато покинутих міст, так що новачку не доведеться гаяти час, аби розбудувати собі місто з нуля. Загалом ж атмосфера нагадує постапокаліпсис – пустка, на фоні якої відбуваються масовані сутички за форти: весь сервер поділено між двома великими кланами.

Молоді ж світи навпаки просто палають активністю і там порою кроку ступити не можна, аби не стати жертвою нападу. Хоча і там вистачає великих кланів, та й дрібні угрупування гравців мають певну вагу.

Якщо любите такі іграшки – варто спробувати і зареєструватися, раптом сподобається. А ще, якщо реєструватиметеся шляхом переходу через банер у цій статті, то отримаєте ексклюзивний подарунок у грі (хто гратиме у другому світі, автоматично додасться і мені у друзі – відповім на запитання, гарантую “тепле місце біля багаття”).


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 thoughts on “Сідлайте коней!

    • Akceptor Від автора

      То щось середнє між соціальною мережею та іграшкою. В принципі, досить цікава ідея, я б навіть спробував. Та боюся, що ще одного “вбивці часу” мені зараз не треба