Школа ремонту 6


Школа ремонту

Школа ремонту

Весна – пора, коли багато хто задумується над проведенням певного роду ремонтних робіт у себе вдома: хтось просто робить косметичний ремонт, підфарбовує і миє вікна, інші беруться до справи радикально, переробляючи практично всю хату з нуля, треті лише планують вселятися у нову квартиру і думають як усе там облаштувати…
Наразі і я стою перед назріваючими ремонтними роботами і внаслідок цього маю ряд питань до відвідувачів. От наприклад, яку стелю зараз актуально робити? Що краще, гіпсокартон і підвісна стеля, чи досить розрекламовані натяжні стелі? Чи переваги натяжної стелі компенсують вищу вартість і, якщо так, який із різновидів натяжних стель ставити найоптимальніше?
А ще, яку краще робити підлогу (із врахуванням того факту, що труби опалення і електропроводка будуть розміщуватися саме під підлогою), чи є якась альтернатива оптимальній, як на мене, підлозі із дерев’яних дощок?


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 thoughts on “Школа ремонту

 • Андрій

  У мене дома ремонт триває уже 3й рік…. 2 кімнати залишилося, стелю робили з гіпсокртону, мені подобається. На рахунок натяжних – хз, мені чомусь не подобаються. А пілога… тут я взагалі не знаю що сказати, у мене опалення і електрика були не під підлогою то у мене 4 шари. 1- камінці, шлаки залито бетоном 2. Пінопласт 3. цемент. 4. Ламінат.

  • Akceptor Від автора

   Я просто начисто роблю все, а про гіпсокартон чув ніби він шкідливий якийсь, тому не дуже хочу стелю з нього. Крім того, гіпсокартон добре коли на стелі всякі опуски і т.п. є, а мені подобається рівна стеля. Правда, є ще варіант просто зашпатлювати і побілити, як у старі-добрі часи. Нічим не гірше, імхо, за гіпсокартон.
   На рахунок підлоги, то в тебе вся проводка в стінах, очевидно, а труби опалення взагалі по стінах у кімнаті йдуть (не дуже естетично і не дуже зручно). Ще роблять труби у стінах, але це теж якось трохи недобре, пустити комунікації під підлогою – оптимальний варіант. Але от не знаю, чи заливати їх бетоном і ламінат робити, чи паркет, чи ще якось. Ламінат, в принципі, найбільш бюджетний варіант, але хочеться чогось соліднішого.

   • Андрій

    Так, проводка в стінах, труби на стіні, але батько під батареї зробив “впадини” в стіні, виглядає дійсно круто, я сам такого не очікував… А от на рахунок гіпсокартону… Ніколи не чув що він шкідливий, а про соліднішу підлогу…. Хтось нещодавнописав що не хоче нічого серйозно міняти до 2012?

    • Akceptor Від автора

     А хто казав, що я буду до 2012 міняти? Просто хочу поцікавитися наперед, аби потім не бігати і не шукати що до чого, та й із кошторисом треба якось визначатися (ремонти – діло недешеве, сам знаєш), шукати джерела фінансування 🙂
     Була навіть думка організувати якийсь марафон типу “заробити в інтернеті за два роки на ремонт хати”, але це вже ну надто неймовірно.

  • Akceptor Від автора

   Ну то буде можливість спробую. Але, перш ніж щось таке затівати, треба як слід розібратися у деталях. Тому і розпитую зараз людей про ремонт. Щоправда, у кожного своя думка чогось, ніякого консенсусу 🙁