“Шість стволів”: відкрий для себе Дикий Захід 1


Мобільні ігри від компанії Gameloft завжди відрізнялися високою якістю, а ще високою ціною – за хороше треба платити. Та цього разу видавець вирішив зробити приємний виняток і роздавати іграшку безкоштовно. Навіть гасло придумав: «Грайте бесплатно – за все заплатять вороги».

Хоча насправді за такою щедрістю ховається виважена маркетингова політика (за реальні гроші продається і «Шести стволах» не лише зброя та різноманітне оснащення, але й досвід), іграшка видалася досить вдалою.

Причина цього у тому, що, хоч ми й маємо справу де-факто із стрілялкою від третьої особи, розробники забезпечили повну свободу пересування. Можна сісти на коня і скакати по прерії, розшукуючи дивні ловці снів, розвішані на деревах, збирати трави і полювати на змій та койотів. Можна виконувати квести (треба визнати, досить одноманітні у ключі «вбий всіх», «протримайся енну кількість часу»), брати участь у кінних перегонах, шукати заховані бандитами скарби.

 

Six Guns: Стрілялка у стилі вестерну

Six Guns: Стрілялка у стилі вестерну

Можна навіть скинути вершника з коня, підловивши вдалий момент, і самому опинитися на його місці у сідлі. Щоправда, такі вчинки тут чомусь ніяк не карають – ну зовсім не схоже на Дикий Захід.

 

Пізнього вечора ковбой прибув на ранчо

Пізнього вечора ковбой прибув на ранчо

Головним ж ворогом у грі є чомусь вампіри та інша нечисть, яку доведеться розшукувати у катакомбах (такий-собі Баффі-ковбой). Можливо, це такий хитрий сюжетний хід, але я за кілька годин гри особливого розвитку сюжету не помітив, скоріше “Шість стволів” нагадує фріплей з інтегрованим набором місій. Та, як на мене, це навіть краще.

 

Стріляти у мішені на скаку? Ковбоям це - як два пальці...

Стріляти у мішені на скаку? Ковбоям це - як два пальці...

Графічне оформлення іграшки суперове, хоч вона і має тенденцію трохи “пригальмовувати”, та й керування не дуже зручне. Але панорами Дикого Заходу відкриваються іноді просто вражаючі, тут розробникам можна сміливо поставити жирний плюс. Щоправда “важить” іграшка через це майже півгігабайта 🙂

Ну і насамкінець трейлер гри:

 


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думка на тему ““Шість стволів”: відкрий для себе Дикий Захід