Серіали 2


Не так давно провів собі на роботу поганенький, але безлімітний інтернет від рідного університету. Вирішили зробити все легально: заплатили гроші, а не стали писати якусь пліву писульку. Та мова зараз не про це.

З появою інтернету з’явилася можливість трохи покачати серіали, тож зараз дивлюся по 1-2 серії різних новинок, аби визначитися, що варто дивитися. В двох словах розкажу свої враження. Спочатку про те, що сподобалося.

Досить цікавим, як на мене, є серіал “Діти Анархії”  (“Сини Анархії”) – чотири сезони кіна про байкерів, причому без дурної романтики і казочок про хороших vs поганих. Життя, як воно є: навіть бандити мають почуття, навіть чесні громадяни здатні вчепитися в горло в разі потреби. Зараз вже третій сезон дивлюся 🙂

Не знаю, як перекладається назва цього серіалу, та в оригіналі вона звучить як “Californication” (я б сказав щось типу “Веселі канікули у Каліфорнії”). Кіно теж досить життєве, Девід Духовний у практично автобіографічній ролі виглядає суперово, хоча місцями трохи лажає, та загальної картини це не псує. Хоча у фільмі багато уваги приділяється сексу, та відвертими сценами не зловживають, вони виправдані.

Ще один хороший серіальчик носить назву “Хороші хлопці” і в ньому йдеться про пригоди двох поліцейських-напарників. З першої серії інтрига закручується надзвичайно круто: один поліцейський-невдаха, якого тримають на роботі лише за старі заслуги, отримує в напарники молодого і амбіційного. Все було би класно, якби вони не працювали у підрозділі, що розслідує дрібні побутові злочини…

Ще досить неоднозначний серіал “Корабель” (El Barco) – дика суміш фільму-катастрофи/постапокаліпсису і латиноамериканського “мила”. Не фонтан, але кілька серій переглянути можна, рекомендується представницям прекрасної половини.

А тепер про сумне. Нудними виявилися досить багатообіцяючі на перший погляд серіали “Терра Нова”, та “Небеса, що впали” (один з варіантів перекладу “Ті, що зійшли з небес”). Розчарував і серіал “Люди “Альфа”” – щось на кшталт “Героїв”, тільки на порядок нудніше.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 thoughts on “Серіали