Серіал “Ріка” (The River) – мої враження


Я не дуже люблю сучасне кіно, розраховане на масового глядача. Серіали люблю дещо більше, хоча серед них так само важко знайти щось пристойне. Тим не менш, серіал “Ріка” (“The River”) я подивився практично на одному диханні (вісім серій за два дні) і про це зовсім не шкодую.

Фільм знято у форматі псевдо-документального кіно (вірніше автори не намагалися всерйоз видати його за документалку, просто подача інфрмації іде постійно від особи оператора однієї з численних камер). Така подача робить серіал чимось середнім між пригодами Жака Іва Кусто (сама стрічка якраз про пошуки такого легендарного мандрівника, що зник безвісти у джунглях Амазонії) і звичайним пригодницьким серіалом з елементами містики.

Сюжет починається доволі банально: відомий мандрівник і телеведучий Емет Коул вирушає у чергову експедицію і зникає за дивних обставин. Коли майже всі вже змирилися із тим, що Емет помер, раптово оживає його аварійний маячок і група шукачів пригод, серед яких дружина та син Коула, вирушає на пошуки. Фінансує все це міроприємство великий телеканал, який взамін отримує ексклюзивне право на зйомку всього, що відбувається. Початок багатообіцяючий і доволі передбачуваний – всі розуміють, що Амазонка – то не курорт чи солярій, але далі починається таке, що передбачити його було просто неможливо…

Увага, спойлер »

У серіалі “Ріка” ви побачите багато дивного: таємничі племена аборигенів, що осліплюють своїх жертв, перевіряючи їх дух на міцність; кровожерливих духів, спраглих до людської крові; людей, що перетворилися на справжнісіньких ходячих мерців (як у фільмі Resident Evil); навіть корабель-привид, команда якого викрадає людські душі.

Ну і кінцівка серіалу теж не дасть розслабитися аж до самих титрів. Дуже вдалий проект – не дарма ж продюсував його сам Стівен Спілберг.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *