SegWay у Франківську 5


SEGWAY у Франківську

Скутер SEGWAY у Франківську

Свого часу про електроскутери SEGWAY було багато розмов, не так ві того, що скутер цей – досить революційна штука, як від факту, що з нього умудрився впасти екс-президент США Джордж Буш (у той час як розробники заявили, що це практично неможливо і навіть продемонстрували як на скутері легко катається шимпанзе).

Зараз якийсь дядько пропонує прокат SEGWAY у Івано-Франківську, просто у центрі біля фонтану. Щоправда вартість послуги здатна шокувати непідготованого любителя високих технологій: 25 гривень за 5 хвилин щастя. Добродій також пропонує послуги навчання їзді, та тут має все бути просто.

Річ у тім, що основною “фішкою”  Segway є вбудовані гіроскопи та система автобалансування, які і не дають йому впасти: ви нахиляєтесь уперед – швидкість скутера зростає, відхиляєтесь назад – і Segway автоматично гальмує. Поворот також здійснюється нахилом у відповідний бік (у нових моделях точно, як у старих я не знаю).

За моїми даними ціна скутера Segway чимала (нагуглив в інтернеті купу дилерів, та жодного прайсу на їх сайтах не видно, всі ціни лише за запитом по телефону або e-Mail) – порядку кількох 10 000 у.о., тому така висока вартість прокату у чомусь виправдана; та й багато хто не пошкодує 25 гривень навіть заради цікавості (от я уже задумався).

 


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 thoughts on “SegWay у Франківську

 • Taras

  У Львові вже десь 2 роки по центрі їздять. Ціна – 5 грн. за хвилину.
  Бізнес-ідея досить цікава. Але не знав, що ці самокати такі дорогі 🙂

  • Akceptor Від автора

   Штука досить дорога, але вона того варта. Наприклад, добиратися на роботу досить прикольно було би замість велосипеда.
   На рахунок ціни, то я назвав ціну на Segway новий, а тут очевидно б.в. привезли просто, щоб подешевше було. Але, думаю, скоро окупиться