Що подарувати на день Валентина (конкурс) 1


Всі в курсі, що сьогодні – день святого Валентина (інакше кажучи, день закоханих). До цього свята можна ставитися по-різному: хтось радий нагоді знову привітати свою “половинку”, хтось вважає день Валентина святом язичницьким і мало не сатаністським.

Але серед тих людей, які до дня святого Валентина ставляться позитивно, дуже поширеним є питання що подарувати на день Валентина. Погратися у таку гру я пропоную і всім бажаючим у новому мікро-конкурсі.Правила прості: пишете у своєму блозі пост про те, що приймаєте участь у такому конкурсі (з посиланням на цей допис), а далі розповідаєте про те, що подарували своїй “половинці”, що подарували Вам, або чому день Валентина є святом, недостойним святкування.

Переможцю конкурсу подарую невеличкий приз, зображений нижче. Це китайська (але досить якісна) оптична USB-мишка у вигляді симпатичного червоного автомобільчика (якраз можна буде подарувати коханій на 8 березня).

 

Подарунок на Валентина
Приз конкурсу: USB-мишка

Конкурс завершиться 1 березня, щоб до 8 числа приз уже встиг домандрувати до переможця. Доставку оплачують організатори конкурсу, відправляємо виключно перевізником “Нова Пошта”.

Конкурс вважається таким, що відбувся, якщо у ньому взяло учать більше трьох учасників.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думка на тему “Що подарувати на день Валентина (конкурс)