Що нового в Avast 7


Удома я вже давно користуюся безплатним антивірусом Avast і рекомендую його всім друзям та знайомим. Тому є ряд причин: по-перше, непоганий захист (може Avast і не може зрівнятися з грандами антивірусного захисту типу Касперського, хоч це далеко й не факт, але пропускає він дуже мало загроз), по-друге – велика кількість «смачненького» у безплатній версії Avast Free, наприклад «пісочниця», що дозволяє запустити підозрілу програму у ізольованому середовищі, плагін із «репутацією» сайтів для популярних web-браузерів. Крім того Аваст – безкоштовний антивірус і його використання вдома є цілком легальним, а реєстрація займе всього кілька хвилин. Ну і ще один плюс – українська мова 🙂

Нещодавно Аваст оновився до версії 7, яка крім нового стильного дизайну має ще ряд переваг і нововведень. Зокрема використання популярних нині cloud-технологій для отримання оновлень антивірусних баз у потоковому режимі (наскільки я зрозумів, скачується не файл з базою, який потім інсталюється у систему, а постійно надходять нові визначення вірусів, що суттєво зменшує шанси пропустити загрозу).

Ще одним користним нововведенням є технологія FileRep (інформація пр репутацію файлів), яка дозволяє збирати інформацію про програми від багатьох користувачів і на її основі сортувати програми на безпечні та підозрілі. Цей модуль працює за принципом, схожим із WebRep (плагін для браузера, про який я вже згадував).

Ну і нарешті у сьомій версії Avast з’явилася функція Remote Assistance, що дозволить користувачам антивірусу Аваст попросити допомоги у друзів і надати їм віддалений доступ до свого ПК (щось типу RAdmin або TeamViewer). Я, правда, поки цю функцію протестувати не встиг.

Скачати бесплатну версію Avast 7 можна за наступною адресою: http://www.avast.com/ru-ru/free-antivirus-download (в принципі, там же можна скачати і платний Avast 7 Pro і навіть Avast Internet Security, а також ряд інших програм від розробників антивіруса).

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *