Ще трохи відео від РадіоТочки 10


Багато хто в курсі того, що ми з друзями маємо цікаве хобі – аеровідеозйомка з радіокерованих моделей. Наразі техніку відточено практично до ідеалу, так що цілком можемо знімати отаке відео:

Скоро можемо братися за комерціалізацію 😉


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 thoughts on “Ще трохи відео від РадіоТочки

  • Akceptor Від автора

   В даному випадку дійсно планер, просто моторний. EasyGlider, якщо в темі.
   Квадрокоптер толковий лише недавно купив і знімальної апаратури на ньому нема поки. Наразі збираю гроші на GPS і камеру GoPro

   • Андрій

    омг… оце ціни… Ну допустимо, і що буде входити в комплект? А ще краще, якби на цьому була стаття про це хоббі, про те де купувати, так би мовити FAQ для початківців на зацікавлених)

    • Akceptor Від автора

     За ці гроші ти отримаєш дуже непогану апаратуру (баксів 250-300 мінімум), сам квадрокоптер (продають переважно по 450, та можна сторгуватися – я от за 350 взяв), HD-камкордер і моток скотчу аби все це змотати докупи 🙂
     Сам квадрокоптер можна зробити самому – деталі продаються на китайських сайтах і в нас навіть, але треба мати до того руки.
     Ще треба буде батареї купити нормальні, до апаратури модуль і приймач, різний дріб’язок, якщо робити будеш сам, то інструменту треба. Тому до 1000 у.о. якраз дотягне.
     FAQ буде, але на сайті http://rc-point.pp.ua – його якраз під оце діло роблю.
     В принципі, є бюджетний варіант: Ar.Drone+iPodTouch+камера. Дрон я продаю зараз за 2500, айпод десь 2000, камкордер до 1000 гривень, і того 5500 виходить, може навіть рівно 5к. Відео виходить отаке: http://rc-point.pp.ua/ar-drone-біля-тц-арсен/

     • Андрій

      Для мене зараз це надто накладно буде, а от у друга запитаю, в нього гроші є, і він якраз хотів таку “Іграшку” =). Доречі, надіюся 5,uhbdtyme гривнях?)

      • Akceptor Від автора

       Я продаю сам дрон за 2500, айпод не віддам 🙂 На айподі зараз граюся в ігри, сейви там і т.п.
       Можу ще камеру продати (під неї на дроні вже є отвір).