Ще 5 ідей для Януковича 1


Якось я вже опублікував не надто вдалий на думку декого допис про те, яким чином команда Януковича може покращити наше життя вже сьогодні. А сьогодні знову пропоную свою допомогу нашій владі, адже такі проекти як податок на бездітність і плани змісити людей додатково оплачувати трафік, що використовується інтерент-меседжерами (наприклад програмою Skype) явно не в стані повністю вирішити фінансові проблеми України.

Очевидно, що влада бажає нам лише добра, тому для нашого ж блага просто необхідно ввести ще ряд податків, про які пропоную і поговорити. Отож, 5 податків, здатних суттєво поповнити бюджет України.

1. Податок на не користування комунальними послугами. Як відомо, наші комунальні служби працюють, не покладаючи рук для того, аби забезпечити чи не найнижчі тарифи для населення і чи не найкращу якість обслуговування його. Але окремі особи (назвати їх інакше як ворогами України у мене просто язик не повертається) зухвало не користуються водогоном, бо мають свої криниці або помпи. Дехто навіть не користується природним газом (який братня Росія продає нам із величезними знижками, практично собі на шкоду), а використовує для опалення своїх домівок дрова!

Терпіти це більше не можна, адже цілі населені пункти в Україні таким чином підривають нашу економіку! Що характерно, досить багато таких населених пунктів у гірській місцевості на заході України – народ тут ненавидить Януковича і братню Росію настільки, що у них взагалі немає газопроводу. Вони повинні за це заплатити (до бюджету, звісно)!

2. Податок на користування екологічною чистотою. Випливає він частково із ситуації, описаної у пункті першому, але нею не обмежується.

В принципі, людей, що опалюють свої домівки дровами, необхідно додатково штрафувати за використання у своїх цілях народного надбання – наших лісів. Але і будь-який громадянин України, що мешкає у екологічно чистих її регіонах (зокрема Прикарпаття), по-суті безкоштовно користується доступом до ресурсів, яких позбавлені жителі інших регіонів. Несправедливо, що у Донбасі люди змушені дихати смогом і чадом, а тим часом западенці розкошують.

Податок на чисте повітря і чисту воду розставить всі крапки над “і”. Звісна річ, на президентські дачі (та дачі і маєтки інших державотворців цей податок не розповсюджується – вони не відпочивають, а працюють на наше з вами благо у режимі 24/7).

3. Податок на безробітність. Чудовий спосіб отримати гроші із тих, хто по суті паразитує на тілі нашої держави. Я взагалі не можу зрозуміти як таке може бути: у президента робота є, у всіх членів кабміну робота є, у депутатів Верховної та місцевих рад робота є. Вони всі працюють, а от якийсь Вася Пупкін мало того, що нічого не робить, та ще й отримує дотації від держави у вигляді субсидій, виплат через безробіття. Це нонсенс!

Особливо цікаво, що досить багато таких Василів Пупкіних ще й проживають у далеких селах, а отже не користуються водопровідною водою і природним газом. А значна частина із них живе якраз у екологічно чистих гірських районах. Совісті у них нема!

Не виправдовую я і тих громадян, що мешкають у Донбасі, залишаючись при цьому безробітними. Щороку у шахтах гинуть десятки людей, тож вакантні місця з’являються, а бажаючих працювати чомусь нема?! Між іншим, робота президента зовсім не безпечніша за роботу шахтаря – численні замахи на нашого (між іншим, вони мали місце якраз у західній частині України) тому прямий доказ.

4. Податок на неінноваційні технології. Очевидно, що введення податку на Skype-трафік (а в ідеалі на трафік у соціальних мережах, електронну пошту, перегляд відео онлайн, інтернет-радіо, тощо) викличе різке зростання користувачів традиційної пошти, читачів преси, відвідувачів бібліотек. Ці люди повинні платити податок за те, що не бажають користуватися високими технологіями і тим самим тягнуть Україну назад, стримують її розвиток і прогрес. Якщо президента цікавить моя думка, то я радив би оподатковувати також відсутність особистої авіації, відсутність iPhone 4S та iPad 2.

5. Податок для тих, хто сплатив перелічені вище податки, але все ще має гроші 🙂 Тут все просто: якщо після сплати всіх податків у людини залишаються якісь гроші, то вона явно олігарх і повинна заплатити ще.

 


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думка на тему “Ще 5 ідей для Януковича