Samurai VS Zombies 2


Трохи раніше я писав про гру Samurai vs Zombies, яка у мене незмінно поселилася на планшеті (хоча зараз бавитися часу немає), так от, нещодавно Glu Mobile випустили продовження під назвою Samurai VS Zombies 2 (шкода, але Amazon ще не встиг у себе викласти адаптовану під Kindle Fire версію), яку вже можна безкоштовно скачати у Google Play.

Сюжет і геймплей залишився схожим на першу частину, як і загальний антураж гри. Ми все ще захищаємо невеличке японське селище від орд нежиті, винищуємо ворогів мечем і луком, а також користуємося допомогою вірних васалів та магічних сил.

Щоправда цього разу самурай не єдиний захисник селища – у нього з’явилися друзі, за кожного з яких теж можна проходити гру (щоправда деякі рівні необхідно грати конкретним персонажем). Смертоносна ассасинка Kunoichi чудово метає ножами і здатна швидко пересуватися, а броньований ронін, хоч і не володіє дистанційною атакою, є справжньою ходячою фортецею. А ще можна найняти магічного персонажа – чарівницю, у якої вдвічі більше слотів для спеціальних атак.

Добавилося у грі і нових юнітів, навіть є тепер справжня конячка, яку самурай може осідлати і промчатися на ній із шашкою катаною наголо! Натуральний Чапай 🙂 Крім того, у Samurai VS Zombies 2 з’явився мультиплеєр, який дозволить спробувати свої сили у бою з іншими гравцями.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *