Сайт безплатно. Не юКоз 16


Уявіть, що Вам раптом знадобилося зробити сайт, причому безкоштовний сайт і без потреби знати html, php чи інші страшні слова… Тобто потрібен сайт швидко і безкоштовно, з мінімумом затрат часу, та максимумом функціоналу.

На думку багатьом одразу приходить юКоз, але всі нормальні люди розуміють який це лайнохостинг. Реклама на пів-екрана, незрозуміла особисто для мене адмін-панель, вхід в адмінку через, перепрошую, одне місце. Та й контингент ресурсів на цьому хостингу підібрався відповідний: варезники, пронушка, різного роду сумнівні сайти типу “зароби 100500 грошей за кілька секунд”. Таким чином для багатьох бренд юКоз асоціюється з не надто приємними речами…

Отож якщо вам хочеться отримати сайт безплатно – шукайте далі, аж доки не надибаєте на сторінку за адресою Fo.Ru, яку його розробники розшифровують не інакше як “For U” – для тебе. І дійсно, на цій платформі все зроблено для комфорту користувача: можна безкоштовно створити сайт (візитку, форум, блог, сайт-резюме і т.д.), а також отримати інтернет магазин безкоштовно. Є великий вибір готових дизайнів, згрупованих за тематиками, є відкрите API, що дозволяє будь-кому писати власні програми та іграшки для використання на сайті.

Наразі програм небагато, та серед них уже варто відзначити глобальний чат, інтернет-радіо, декілька цікавих ігрових програм. Крім того, є тут і ротатор банерів, а також передбачено можливість монетизації шляхом банерообміну та продажу посилань із сайту.За які ж гроші розробляється оця вся краса? Дуже просто: початково ресурс пропонує 1 гігабайт файлового простору для кожного користувача, а за помірну суму можна докупити трохи місця на диску, підключити власний домен, або ж отримати доступ до специфічних функцій, які дозволять повноцінно додати сайт, скажімо, до панелі Яндекс.Вебмайстер.

Особисто у мене уже є декілька класних ідей стосовно сайтів на цьому безкоштовному хостингу і я впевнений: кожен зможе знайти йому застосування.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 thoughts on “Сайт безплатно. Не юКоз

 • andrew

  Нелюблю я такі сервіси. Для мене легше створити самому сайт та купити домен. ТОді ти сам усім розпоряжаєшся, знаєш що де лежить, можеш легко модифікувати.

  • Akceptor Від автора

   Воно то так, але не кожен має час і вміння аби купити хостинг і робити сайт на тому ж вордпрессі. Тому так популярні були свого часу різного роду ЖЖ, лі-ру і т.п.
   А тут пропонується все “під ключ” і без сторонньої реклами. ДЛя малих підприємців – ідеальний варіант, бо всякі доморощені веб-студії у нашому місті, наприклад, купу грошей дкруть за сайт-візитку навіть.

  • andrew

   Чувак, суть одинакова) (Методів накрутки є до і трішки) ПОтрібно більше приділяти часу на відвідувність! СДЛ рулять)

   • Владислав

    та я вже й так давно ніякими накрутками не займаюсь…
    СДЛ рулять? скажи це гуглу, який вже вдруге за рік пустив під фільтр мій СДЛ. Обвалив практично всі позиції без видимих причин

    • andrew

     Унікальність контенту? ЙОго к-сть на сторінках? Використовуєш форматування тексту? ПОстинг в соц медіа? Прогін по соц закладках? У мене це все йде для кожної статті/сторінки. Принаймні на початку місяця так було, щас на то все трафіка невистачить. О, ще забув про кількість сковзних посилань (сапоподібні?).

 • Владислав

  все присутнє, правда я не дуже проганяю. лише базово по твітеру, блогерських двіжках…закупляв трохи посилань з анкорами в сапі, рукі, вебефекторі…гугл взагалі шось мутить

  • andrew

   Нічого окрім твіттера із вище наведеного не практикую. Маю собі базу із енної кількості соц закладок, вистачає) І гугля індексує одразу)

  • Akceptor Від автора

   Я посилання не купую (особливо в сапі, де виходить по-суті оренда), правда обмінююся статтями трохи. Ну і максимум що – трансляція в твіттер, вконтакт і фейсбук. А ще в buzz.
   Помітив таку штуку: на російськомовні сайти з яндекса траф є, а тут постійно сторінки з індексу вилітають. Українська мова для Яші не рулить 🙁
   А от гугл нормально поводиться, ніяких проблем ніколи не було (один раз було що ПР обнулили на блозі старому, та потім пробачили :))