Руки геть від порнографії :) 6


Бувають речі, до яких у більшості людей ставлення мусить бути негативним, хоча насправді їм мало б бути як мінімум фіолетово. І одна з таких речей – порнографія (хто не в курсі, в нашій країні її виготовлення, розповсюдження і_таке_інше карається з усією суворістю). Влада дбає про наше моральне обличчя і захищає несформовану психіку дітей.

Втім, дорослим купувати порнографію теж не можна. Хоча журналів із тьотями, принади яких мало прикриті одягом, на розкладках і у кіосках ціла купа. Це еротика. Це мистецтво.

Так само не шокують нещасних дітей ріки крові по телевізору, а громадян – золоті унітази Президента. Не шокує зростання кількості наркоманів, самогубців, алкоголіків. Молодь спивається – це норма, головне аби порнушку не дивилися.

А тим часом правоохоронці вихваляються розкритими злочинами проти моралі. Вони навіть, як і належить, описують деталі криміналу у всіх подробицях. Досить тільки зайти на сайт http://www.reyestr.court.gov.ua/ і пошукати судові рішення за ключовим словом “порно” або “порнографія”. Щось мені здається, що левова частка усіх розкритих кримінальних справ – порнографія і торгівля китайськими “шпигунськими” брелками. Бо в новинах все частіше звучать факти про те, як справжнім злочинцям їх дії сходять з рук.

Але повернемося до порнографії: кому вона заважає? Ні, я можу зрозуміти заборону зоофілії, дитячого порно і подібних збочень. Як на мене, ці речі є психічною хворобою і їх потрібно лікувати (от тільки наша безплатна медицина і застуду не вилікує, та це вже інша історія).

Та хто зможе пояснити яка логіка у тому, що не можна купувати відео, яке зображує статевий акт, але можна дивитися серіали типу “Битва престолів”, “Спартак: кров і пісок”, де не лише статевих актів, але кровопролиття стільки, що не кожна здорова людина витримає подивитися все від початку і до кінця?

Як взагалі заборона порнографії в’яжеться із тотальним засиллям гомосексуалізму та різних збочень у цілому світі? Втім, у багатьох країнах порнографія є легальною, в той час як до продажу тютюнових виробів та алкоголю неповнолітнім там ставляться більш як серйозно. Та й такі явища як корупція, зловживання службовим становищем, вибірковість закону – прерогатива якраз України.

Тим часом Україну чекає чергова низка заборон, наприклад заборона на камуфляж та однострої, які, нібито, викликають у молоді схильність до мілітаризму та екстремізму. Ще можна заборонити вдягати темні окуляри – раптом за ними ховається шпигун або терорист.

А те, що Україна впевнено займає далеко не останні місця за розповсюдженістю проституції, що великий відсоток жінок, які потрапляють у сексуальне рабство за кордоном – українки нашу владу і Гаранта зокрема абсолютно не цікавить. Зрештою, Віктор Федорович сам озвучив свою точку зору стосовно весни і роздягання жінок.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 thoughts on “Руки геть від порнографії :)