Дорога…


ДорогаДорога… Напевно, нема в цьому життi нiчого бiльш простого й водночас бiльш загадкового. Коли вирушаєш кудись далеко, куди добиратися треба дуже i дуже довго, незалежно вiд мети подорожi, з часом починаєш замислюватись над тим, що дорога – єдине, мабуть, явище, в якому сплелися простiр i час… Ми, мабуть, вже так звикли до мандрiвок, або ж навпаки вiдвикли вiд них. Тому й не звертаємо уваги на те, що заходимо в автобус чи поїзд колись i десь, а виходимо вже в абсолютно іншому мiсцi. I весь час, проведений у дорозi, ми не робимо практично нiчого… Ми просто живемо, ми є.
Ми iснуємо самi для себе i для тих, хто мандрує з нами. А всi iншi, може й не звертають уваги на факт нашої подорожi. Ми для них або є або нема, для тих хто iснує за межами нашої дороги. Третього не дано… Цим дорога й нагадує менi життя. А ще тим, що, як i життя вона закiнчується якраз тодi, коли ми вже встигли до неї звикнути…


Шукаєте місце, де можна відпочити у мандрах? Відвідайте готель “Баккара” і Ви зрозумієте, що і в гостях можна почувати себе як удома. І можете сміливо радити цей заклад нашим іноземним гостям, наприклад, коли вони приїдуть до Києва подивитися на Евро 2012, Ви зможете показати їм the best hotel in kiev, ever!

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *