Різдв’яний флешмоб


В принципі, до Різдва та новорічних свят ще досить далеко (навіть до дня святого Миколая залишилося більше місяця часу), але подумати про подарунки на Різдво можна вже зараз, а особливо про подарунки на Миколая, бо ця традиція у нас значно більш розповсюджена.

Що подарувати особисто для мене є постійною дилемою і не має значення чи шукаю я подарунок на день народження, річницю, 8 березня, чи подарунок на Різдво. Вибір зараз дуже великий, але при цьому вибрати щось оригінальне, а не черговий неокуб стає все важче.

Сьогодні випадково побачив у ФейсБуці отаку штуку і вона видалася мені вартою уваги:

Що подарувати на Різдво?

Що подарувати на Різдво?

Якщо хтось випадково не володіє англійською, то поясню суть у двох словах. Автор пропонує, вибираючи подарунки на Різдво, в першу чергу звернути увагу на продукцію місцевих виробників, причому не заводів і фабрик, а індивідуальних підприємців і майстрів.

А й справді, зараз дуже багато людей вміє робити класні речі своїми руками, то чому б не підтримати їх фінансово бодай кілька разів на рік і, водночас, не зробити близьким справді унікальний подарунок, а не чергового копієчного китайського клона?

От, наприклад у Франику, чудових сніговичків і всіляких симпатичних звіряток можна замовити у групі HandMade популярної соціальної мережі ВК. Минулого року я там замовляв на подарунок символ Нового Року (дракончика) і залишився задоволеним. Думаю, кожен зможе знайти кількох талановитих людей у своєму місті і дати їм заробити напередодні новорічних свят та Різдва, заодно запастися оригінальними подарунками.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *