Реклама на картинках 34


 

Заробляй на картинках
Заробляй на картинках

Не люблю писати про різного роду заробіток в інтернеті (не тому, що грошей в неті нема, а тому, що і без мене забагато таких манімейкерів розвелося), та оминути увагою новий стартап не можу, хай навіть він і стосується реклами та заробітку. Тим більше, що стартап український, а я вже про складності монетизації україномовного блогу писав якось.

Як відомо, сам факт наявності реклами більшість людей дратує, навіть контекстна реклама від всесильного Google іноді є нетематичною і часто недоречною, бо займає місце на сайті. Отож розробники рекламної мережі “Картинка” вирішили вчинити досить хитро і розмістити рекламу там, де вона точно приверне увагу і не заважатиме.

У багатьох блогах кожен допис супроводжується невеличким тематичним зображенням, і ось на ньому і пропонується встановлювати рекламу, причому не просто показувати її поверх зображення, а виводити, наприклад, якщо користувач наводить курсор на якусь область ілюстрації.

Як на мене, ідея досить непогана і при правильному підході може стати дуже прибутковою. Як мінімум спробувати варто, тож я свій блог у систему додав. Якщо хтось ще хоче приєднатися до тесту рекламної мережі “Картинка” – ласкаво просимо 🙂 Додатково можна заробити ще й на модерації картинок вручну, бо автоматичні алгоритми розпізнавання зображень самі знаєте як працюють.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

34 thoughts on “Реклама на картинках

  • Akceptor Від автора

   Бачу 🙂
   Мій сайт вже відмодерували і показують рекламу, правда поки лише 15 переглядів і жодного кліку 🙁
   Подивимося як будуть іти справи із цим брокером, бо щось схоже пропонував якось Бігун, та мені з ними не сподобалося зовсім.

 • Владислав

  мене ще не промодерували. а картинка люба може бути, просто таке вспливаче вікно появляється? і на кожну сторінку окремо додавати? бо я додав в місце біля банерів

  • Serg

   Привіт!

   Код можна розмістити в будь-якому місці на сторінці – аналогічно до розташування кодів лічильників. Але чим вище – тим краще 🙂
   Удачі!

   З повагою,
   Сергій Покровський
   сервіс онлайн-реклами “Картинка”
   Служба Підтримки: [email protected]

   • Akceptor Від автора

    Владислав моїм рефералом зареєструвався, а в мене в аккаунті його сайт відображається. Так має бути? Чи якийсь баг?

    • Serg

     Можливо листи в спам потрапляють – останным часом спаморізки забагато собі дозволяють 🙂

     З повагою,
     Сергій Покровський
     сервіс онлайн-реклами “Картинка”
     Служба Підтримки: [email protected]

     • Akceptor Від автора

      Та ніби ні, бо
      1) я писав через форму на сайті,
      2) мені навіть на пошту прийшло підтвердження типу “ви нам писали, ми відповімо, як буде час”.
      Оскільки відповіді не дочекався, то вирішив, що просто якийсь автовідповідач.

      • Serg

       Власне що то і був автовідповідач 🙂 Це лист-підтввердження, що ви задали питання – але у нас були проблеми із відправкою листів з сервера на саппорт – ми їх просто не отримували. Вже поправили – тому вибачте за тимчасові незручності. А ви не могли б переслати питання ще раз? Дякую!

       З повагою,
       Сергій Покровський
       сервіс онлайн-реклами “Картинка”
       Служба Підтримки: [email protected]

       • Akceptor Від автора

        Напишу краще тут:

        Здравствуйте.
        Появилось несколько вопросов\пожеланий по работе с Вами.
        1. По моей реф. ссылке регистрируются люди и я вижу их сайты в своем аккаунте. Это нормально?
        2. Каким образом происходит начисление реф. дохода. Т.е. я вижу что балланс сайтов моих друзей уже ненулевой, но мне от этого никаких денег не добавилось.
        3. Пожелание: сделайте обработку Вашим скриптом какого-то тега в картинке, чтоб можно было включить\отключить отображение рекламы для конкретной картинки на сайте (например img src=”mypicture” alt=”” title=”” kartinka=”off” или типа того) – иногда неудобно, что реклама везде.
        Пока все вроде. Спасибо.

  • Akceptor Від автора

   Теж не бачу на сайті багато якої інформації, але, як я зрозумів, стартувало все буквально кілька днів тому, тож це можна пробачити.
   Наразі визначатиму ціну експериментально: кліків нарахувало 5, показів 130, CTR 3.85%, зароблено 1.20.
   Виходить 24 копійки за клік у середньому (3 центи), незле…

   • Akhe

    Так, не кисло. Але чесно кажучи вона сильно нав’язана.
    Мене трішки напружує така кількість реклами. Якби через одну картинку…

 • Akceptor Від автора

  Можна спробувати плагін AdMan і вставити код виклику скрипту у нього. Тоді можна буде включати код для кожного допису зокрема при його написанні.
  Або спробувати розібратися з додатковими полями і вставляти код туди.
  Насправді ж у мене реклама лише на головній показується наче, а в окремих статтях (single.php) чогось ні. ТРеба буде подивитися

  • Serg

   Привіт!

   Цікаво – думаю можна буде в налаштуваннях сайту в Кабінеті додати налаштування густини реклами на сайті. Наприклад 100% – на кожній фотці, 50% – на кожній другій і т.д. Що скажете?

   З повагою,
   Сергій Покровський
   сервіс онлайн-реклами “Картинка”
   Служба Підтримки: [email protected]

   • Akceptor Від автора

    Я Вам там у сапорт написав листа (правда поки відповіді не отримав). Я пропоную щоб Ваш скрипт аналізував теги зображення, а вебмастер аби додавав спеціальний тег типу [img src="" alt="" kartinka="ON"] або якось так. Чи просто у дописі щоб ставив [--KARTINKA--]
    Бо бувають ситуації, коли реклама дуже недоречна буде…

   • Владислав

    теги – це не дуже хороша ідея. весь кайф у тому, що система автоматична. хоча теги можна ввести додатково, а от функція 50% – 100% була б корисна!

    • Serg

     Так, думаю 25-50-100% ми додамо. Є у нас ще одна штука корисна – налаштування реклами по розділах (по URL сторінки або фотки). Наприклад, на site.com/auto можна налаштувати показ реклами авто-тематики, на site.com/mobile – мобільна тематика і т.д., на site.com/personal – взагалі не показувати рекламу, а також зняти рекламу зі всіх фотографій, в URL яких є слово banner 🙂 Це наразі зараз використовується для адмінських цілей, ми не впевнені чи варто давати доступ до цих налаштувань вебмайстрам, але все більше схиляємось до того, що відкриємо таку можливість (з постмодерацією).

     З повагою,
     Сергій Покровський
     сервіс онлайн-реклами “Картинка”
     Служба Підтримки: [email protected]

      • Serg

       Погожуюсь! Чекайте оновлень вже скоро 🙂
       До речі – на днях запускаємо 2 нові формати. Про один скажу вже зараз – це стандартні інформери (240х400, 300х250 і т.д. – або свої формати). Оплата поклікова. При середньостатистичному CTR буде працювати навіть ефективніше, ніж більшість бенарних мереж, 5-10 центів за 1000 показів.

       З повагою,
       Сергій Покровський
       сервіс онлайн-реклами “Картинка”
       Служба Підтримки: [email protected]

     • Владислав

      не думаю, що налаштування реклами по розділах буде ефективно. адже URL всюди різні і мало вебмайстрів вибирають саме такі назви УРЛ та взагалі створюють розділи. Потрібно придумати щось інше.

 • Akhe

  В окремих постах в тебе також показується..
  А мінімум на вивід аж 100грн.
  Зарегався.. Спробую потестити.

 • Андрій

  Всі реєструються, а я що лівий?) Теж пішов у реферали Пана Акцептора!) Буду тестити, але як на мене вона надто нав”язлива, тому на своєму блогу ставити напевне небуду.

 • molinski

  Перечитав коментарі, то зацікавило. Мінімалка звісно величенька, але головне щоб було совісна система. А там буде видно. Реєструюся, дякую.

 • molinski

  Зареєструвався, реклама була певний час. Потім сайт падав, в них там якісь зміни були і зараз чомусь не працює. Хоча пише, що код встановлено добре.
  Прикро і сапорт мовчить…

 • Олег

  А я тоже решил попробовать, зарегистрировался, и уже неделю жду модерации сайта (((. Может кто подскажет сколько обычно нужно времени, чтобы прошла модерация? Спасибо за ранее.

  • Akceptor Від автора

   Кілька днів як правило вистачає. Мені десь за добу відмодерували, може зараз просто бажаючих спробувати побільшало

 • Михаил

  А кто нибудь уже получал выплаты с этого сервиса. Потому как я 3 мес. назад поставил жене на сайт этот код и через неделю убрал по причине отсутствия кликов.

  • Akceptor Від автора

   Я теж познімав. Кліки були, але дуже мало і на мінімалку набрати не вийшло. Втім, я його ставив на маловідвідувані ресурси, так що на особливо великі доходи не розраховував навіть.

   • Михаил

    Маловідвідувані ресурсы – это сколько? чел/день или в месяц.
    Маловідвідувані ?
    Богатовідвідувані ?
    У кого какие мнения
    Админ прости это не флуд, просто возник вопрос.