Реклама на картинках 34


 

Заробляй на картинках
Заробляй на картинках

Не люблю писати про різного роду заробіток в інтернеті (не тому, що грошей в неті нема, а тому, що і без мене забагато таких манімейкерів розвелося), та оминути увагою новий стартап не можу, хай навіть він і стосується реклами та заробітку. Тим більше, що стартап український, а я вже про складності монетизації україномовного блогу писав якось.

Як відомо, сам факт наявності реклами більшість людей дратує, навіть контекстна реклама від всесильного Google іноді є нетематичною і часто недоречною, бо займає місце на сайті. Отож розробники рекламної мережі “Картинка” вирішили вчинити досить хитро і розмістити рекламу там, де вона точно приверне увагу і не заважатиме.

У багатьох блогах кожен допис супроводжується невеличким тематичним зображенням, і ось на ньому і пропонується встановлювати рекламу, причому не просто показувати її поверх зображення, а виводити, наприклад, якщо користувач наводить курсор на якусь область ілюстрації.

Як на мене, ідея досить непогана і при правильному підході може стати дуже прибутковою. Як мінімум спробувати варто, тож я свій блог у систему додав. Якщо хтось ще хоче приєднатися до тесту рекламної мережі “Картинка” – ласкаво просимо 🙂 Додатково можна заробити ще й на модерації картинок вручну, бо автоматичні алгоритми розпізнавання зображень самі знаєте як працюють.

Почитайте ще оце:


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

34 thoughts on “Реклама на картинках