Реаліті шоу “Програмісти” 1


Доробляємо наш перший невеличкий командний проект на SoftServe IT Academy. Суть яка: розділили нас на 2 команди по 5 учасників у кожній і пишемо робимо одне і те ж саме завдання. Типу здорова конкуренція. Щоправда, окремі персонажі не сприймають завдання серйозно, а деякі продемонстрували еталонну безвідповідальність (звичайно, є у цьому і моя вина, бо вже вкотре наступаю на ті самі граблі, вважаючи, що дорослі люди завжди поводяться адекватно).

В світлі цього придумалася мені ідея ще одного непоганого реаліті-шоу (умовно назвемо його “Програмісти”). Суть проста: набираємо групу людей (чоловік, думаю, 15) і формуємо із них дві команди, які отримують ТЗ на певний проект. Тобто мусять написати програму, що відповідатиме вказаним вимогам, як оце ми зараз.

Фішка у тому, що для шоу треба набрати людей, які абсолютно не шарять у програмуванні, найкраще затятих “гуманітаріїв”. Або ж для більшої цікавості взяти у кожну команду по одному програмістові (але переконатися, що досвіду розробки саме на цій мові у них нема) і завдання видати складне, підібравши дедлайн так, щоб самотужки реалізувати ТЗ не зміг навіть профі.

Далі все стандартно: кілька разів на тиждень учасникам читають якісь лекції, щотижня вони влаштовують презентацію і розповідають про те, який функціонал вже реалізовано, потім голосують один проти одного і когось відправляють додому. Глядачі шлють СМСки – стандартна схема реаліті-шоу.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думка на тему “Реаліті шоу “Програмісти”