Я не дуже багато часу проводжу за онлайн іграшками, але оцю хотів би порадити з кількох причин. По-перше, це гра стратегічна і покрокова, тобто краще подумати зайвих кілька хвилин, розпланувати все, роздати юнітам накази і піти у справах на цілий день, ніж сидіти і монотонно клікати якусь фігню.

По-друге – поїзди. Не знаю як кому, але мені подобаються поїзди 🙂 Насправді просто задовбали всі ці ельфи, вампіри і пірати. Таке враження, що нічого нового ніхто не просто не вигадує, але й зі старих-добрих антуражів розробники обирають щось таке, що буде масовим і заїждженим до дірок. А тут поїзди 🙂

Rail Nation - гра про поїзди

Rail Nation – гра про поїзди

По-третє, українська мова. Насправді іграшок із україномовним інтерфейсом не так уже й багато, про онлайн-іграшки я взагалі мовчу. А тут ми маємо україномовну браузерну онлайн гру.

Суть гри полягає у побудові власної залізничної імперії, яка починається з невеличкого міста і одного потяга. А далі вже можна розбудовувати залізничну станцію, прокладати нові маршрути і купувати додаткові локомотиви та вагони. Також у грі існує досить розвинуте “дерево технологій” (щось схоже на винаходи у грі “Цивілізація”) – ви можете розробляти вдосконалення і винаходити нові технології, які відкривають доступ до нових, потужніших та сучасніших локомотивів та вагонів.

Дерево технологій Rail Nation

Дерево технологій Rail Nation

Причому можна не просто будувати нові види залізничного транспорту, але й покращувати існуючі, збільшувати їх ресурс, швидкість, продуктивність, тощо.

Rail Nation

Гра стартує з вугільної епохи, яка була епохою народження залізничного транспорту і якраз тією порою, коли залізниця була синонімом романтики і пригод. Ті гравці, які приєдналися до гри пізніше, не втратять нічого,  бо отримають бонус: деякі поїзди для них будуть доступними відразу. Також їм вже буде відкрито декілька технологій – це гарантує, що новачки не починатимуть гру у менш вигідній ситуації.

Rail Nation - безкоштовна гра про поїзди

Також для тих, кому подобаються подарунки, розробники проводять щоденну безкоштовну лотерею, в якій можна виграти призи: досвід, ігрову валюту, нові локомотиви. А ще, гравці можуть об’єднуватися у асоціації з метою співпраці і спільного збільшення прибутків.

Якщо вас зацікавила гра, давно шукали якусь цікаву бравзерну забавку, або просто фанатієте від залізниці, то зареєструватися у грі можна за наступним посиланням : Rail Nation.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 thoughts on “Rail Nation: Залізнична імперія