Прийшла золота осінь


З дерев осипалося пожовкле листя, ключі журавлів відлітають у вирій… Так починаються всілякі дитячі твори на тему. Хоча зараз, кажуть, навіть слово “вирій” замінили на “ирій”. Ну, щастя тепер повні штани має бути в ініціаторів нововведення – вони, бляха, придумали слово, яке починається на букву “и”, здійснили революцію в українському правописі. Но-пасаран!

Насправді ж “золота осінь” означає болото на стежках і цілі озера калюж на дорогах. Якщо навесні ці озера солоні і вода у них навіть може виявитися лікувальною, то восени вона прісна. Звичайна багнюка, коротко кажучи. Тим неприємніше коли тебе обляпає такою водою якийсь “лєксус”. Хоча мажора за кермом такої автівки ще можна зрозуміти, тож гірше буде, якщо обляпає якась іржава “жигулька”.

А ще осінь – час розгулу всіляких вірусів і бактерій. Мене, щоправда, сумнівна радість підхопити якусь бацилу переважно оминає (дається взнаки здоровий спосіб життя 😉 ). Та от уже з місяць страшенно болять ноги (чи то від старості, чи від холоду і сирості, чи від апатії – щоб був привід не йти на вибори), тож, вочевидь, близького спілкування з працівниками медичної сфери уникнути не вийде.

Наостанок, ходять чутки про те, що після виборів багато де перестануть виплачувати зарплати (ваші гроші, любі українці, пішли на передвиборну рекламу тих, хто обіцяв покращити ваше життя). А на рахунок того, що ціни на все знову поповзуть догори – то і чуток не треба, воно всім зрозуміло – зима наближається, а знижка на газ для України діє лише для окремих громадян України. Всі інші – просто бруд під їх ногами. Як опале пожовкле листя. Того й дивися почекають аби підсохло і спалювати посеред вулиць почнуть…

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *