Прошивка DVB-T2 тюнера Trimax TR-2012HD 2


Пересічні громадяни нашої країни переважно не цікавляться принципом роботи побутової техніки і про оновлення програмного забезпечення тюнера не замислюються. Тим не менш, як і кожен сучасний ґаджет, ресивер для прийому цифрового телебачення стандарту T2 має можливість оновлення власної “прошивки”. Більш того, робить він це практично без участі власника – нове програмне забезпечення “скачується” через ефір.

Тобто якщо для вашого тюнера вийде оновлена “прошивка”, то він найчастіше сам запропонує оновити програму і від вас вимагатиметься лише натиснути конопку “ОК” на пульті. А ще почекати кількадесят хвилин – процес отримання нового ПЗ може зайняти трохи часу.

Оскільки у мене вдома наразі трудиться цифровий тюнер Trimax TR-2012HD, то розповім про оновлення прошивки саме цього пристрою. Актуальна версія програми для тюнера Trimax TR-2012HD наразі (23 січня 2013 року) 1.011, це можна побачити у меню «Система» -> «Информация приемника». Якщо у вас старіша версія ПЗ, то, мабуть, варто оновитися. При цьому, щоправда, слід мати на увазі, такий факт: багато користувачів жаліються на погану роботу тюнера Trimax TR-2012HD на прошивках 1.010 та 1.011 і рекомендують не “злазити” з версії 1.008, яка є досить стабільною. Тому, якщо у вас погано приймає тюнер (наприклад не знаходить усі канали) то проблема може бути не в антені, а якраз у його програмному забезпеченні.

Прошивка DVB-T2 тюнера Trimax TR-2012HD

Прошивка DVB-T2 тюнера Trimax TR-2012HD

Якщо ж ви все ж вирішили оновити прошивку DVB-T2 тюнера, то слід мати на увазі кілька речей. По-перше, при оновленні прошивки через ефір може виникнути помилка 8003001А, пов’язана із тим, що тюнер використовується з пасивоню антеною (живлення антени через коаксіальний кабель від тюнера). Тобто у процесі оновлення антена може вимикатися і тоді скачування програмного забезпечення припиниться.

По-друге, при вимиканні живлення тюнера у процесі оновлення ПЗ можлива втрата даних і пошкодження програми тюнера. Тому особисто я рекомендую здійснювати прошивку через USB.

По-третє, після перепрошивки DVB-T2 тюнера Trimax TR-2012HD часто зникає його активація. Переживати через це не варто, просто перемкніть тюнер на канал ТРК “Україна” і зачекайте деякий час – він активується автоматично. Якщо ж активація тюнера не відбувається, спробуйте зателефонувати за номером, вказаним на екрані телевізора.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 thoughts on “Прошивка DVB-T2 тюнера Trimax TR-2012HD