Прошив CyanogenMod на Motorola xt912 1


Довго вагався і думав чи треба воно мені, але зрештою таки зважився і прошив CyanogenMod 10.1.3 на свою Motorola Razr Droid xt912. Загалом задоволений, але відразу скажу, що зробити це не так уже й просто виявилося. Хтось подумає, звісно, що он був інсталятор у Google Play, то хіба руки криві вже аж занадто у людини, яка не змогла прошити CyanogenMod. Але насправді підводні камені на те і підводні 🙂

По-перше, інсталятор, який уже видалили з Play Market, то просто редірект на десктопну програму для прошивки. Тому простіше взяти і скачати CyanogenMod у вигляді архіву та прошити його прямо з телефону через кастомне рекавері. Що я і зробив 🙂

Із плюсів помітив що телефон реально працює значно швидше і оперативної пам’яті вільної зараз більше: вочевидь, це за рахунок того, що багато зайвих речей, які я не ризикнув випилювати з рідної прошивки, було видалено розробниками CyanogenMod. Ти мне менш, час роботи від одного заряду батареї зменшився, так що може просто підкрутили керування частотою процесора.

З’явилася українська мова 🙂 Хоча мені насправді нормально було з англійською, та й з українською є один баг, про що далі.

А далі про неприємне. По-перше, Motorola xt912 – то телефон двох стандартний і працює в мережах CDMA та GSM. Працював до перепрошивки, бо після неї він став просто CDMA-апаратом, заточеним під оператора Verizon. Я не міг отримувати СМС, не міг перевірити рахунок – не працювали USSD запити. При вході у налаштування мережі якщо вибрано не англійську мову системи з’являється повідомлення “Unfortunately, Process com.android.phone has stopped unexpectedly”. Зараз це лікується вибором англійської мови коли треба щось змінити у налаштуваннях мобільної мережі.

А от з SMS та USSD проблем було трохи більше, бо довелося шукати GSM Patch для свого телефону. І я прошив тих патчів кілька штук допоки знайшов робочий (прошивається теж із рекавері). Ну і ще окремо треба скачати Google Apps для своєї версії CyanogenMod, але це не складно.

Загалом CyanogenMod – досить непоганий варіант прошивки, особливо для старіших телефонів. Наскільки мені відомо, зараз розробники експериментують з новим білдом на основі Android 4.4 KitKat, який наразі доступний лише для окремих пристроїв. Оскільки я вже досить давно користуюся цілим рядом програм від Go Dev Team, то мені вбудовані лончер, телефонна книга, СМС-клієнт і т.п. не потрібні, тому звикнути до нової прошивки нескладно.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Думка на тему “Прошив CyanogenMod на Motorola xt912