Продаю AR.Drone (оновлено) 5


В зв’язку з приходом вести і гострою потребою у грошах (на нові проекти) продаю AR.Drone. Стан ґаджета на 4 з плюсом: вуличний корпус трохи пошарпаний і поклеєний, але на польотні характеристики це не впливає. Зламана і відремонтована центральна хрестовина (це в них стабільна проблема, зараз встановлено текстолітове укріплення, вдруге зламати нереально).

В комплекті крім усього “рідного” (Ar.Drone, корпуси для польотів на вулиці і в приміщенні, батарея, зарядний пристрій із блоком живлення, коробка) є ще декілька оригінальних запасних валів (вісь, на яку кріпиться пропелер), запасні оригінальні шестерні. Заводські втулки замінено на якісні підшипники, куплені у США. Самі втулки теж є, так що завжди можна встановити їх назад, якщо захочеться.

Акційна ціна 2400 гривень (можливий торг у розумних межах). При бажанні покупець може за 400 гривень придбати також камкордер JVC PICSIO, під який у вуличному корпусі вже вирізано отвір для кріплення.

Відео з AR.Drone і воно ж відео зі змонтованої на нього камери (не HD, а просто маленький реєстратор, з камкордером якість відео буде взагалі чудова, але і розміри файлів відповідні).


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 thoughts on “Продаю AR.Drone (оновлено)