Проблема на Android: Wi-Fi вмикається самостійно 15


Помітив якось на своєму телефоні з Android дивну штуку: безпровідна мережа Wi-Fi почала включатися сама. Я її вимкну – а за деякий час знову включається. Я вже перевірив всі можливі варіанти (якісь програми в автозапуску, може навіть вірус), але нічого підозрілого не знайшов.

Виявилося насправді що все простіше і проблема самостійного включення Wi-Fi була у налаштуваннях, але дуже специфічних, які знайти було не так просто. Отже, якщо у вас виникла проблема з Wi-Fi і ви не знаєте як зробити так, аби він перестав жити власним життям, то маєте перевірити наступні налаштування:

Заходимо у налаштування Wi-Fi, у вікні вибору мережі натискаємо кнопочку додаткового меню і вибираємо Advanced, має з’явитися приблизно таке вікно:

Розширені налаштування Wi-Fi

Розширені налаштування Wi-Fi

Корінь проблеми у опції, яка виділена блакитним на малюнку. Вона дозволяє операційній системі та стороннім додаткам вмикати Wi-Fi для навігації або ще якихсь цілей навіть коли ви його явно вимкнули. Самі розширені налаштування трохи сховані, тому вирішити проблему може бути не так просто, якщо не знати де дивитися.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 thoughts on “Проблема на Android: Wi-Fi вмикається самостійно