Про переселення душ 18


Багато людей вірить, що людина живе не один раз. Що цікаво, навіть ті, хто за віросповіданням належить до однієї з християнських конфесій, іноді вважають, що душі можуть переселятися у інше тіло після смерті (ідея, в принципі, цікава, адже священники навряд чи зможуть пояснити чого це праведникам не буде нудно вічно жити у раю, а тут хоч якась різноманітність).

Загалом, я вважаю, нема сенсу жити кілька разів і не пам’ятати при цьому минулого досвіду із попередніх життів. Якщо ти не пам’ятаєш жодних своїх вчинків,  то і ніяких висновків не можеш зробити. Виходить, що реінкарнація існує не для того, щоб людина чогось вчилася і розвивалася. Мабуть, її причина криється у іншому.

Є варіант, що просто загальна кількість душ обмежена (наприклад було створено початково якусь їх кількість, а нових створити вже не можна), тож їх доводиться використовувати повторно. Скажімо, душа це типу якогось такого мікроконтролера, в якому є закладена певна життєва програма і який збирає логи життя для подальшого аналізу їх ангелами на небесах 🙂

От народилася нова людина, а душу у неї вкладають уже використану, просто стирають прошивку і всі дані. Іноді десь можна не до кінця стерти і звідси виникають у людей всякі глюки типу екстрасенсорики, спогадів з минулого життя, спілкування з духами, тощо.

З моїми релігійними поглядами така концепція не дуже перетинається, але є і другий варіант. Він полягає у тому, що люди дійсно загалом живуть більше одного разу і все пам’ятають насправді, проживають цикл перевтілень з метою якогось самовдосконалення… Просто от конкретно я живу вперше і тому не можу нічого знати. І ти, можливо, теж.

Або пам’ятаєш, але не можеш про це розказати, бо такі умови другого життя. Ти маєш виправляти помилки життя першого, але не можна нікому з тих, хто живе вперше, розказувати про можливість реінкарнації, аби вони не ставилися до життя легковажно і не робили тупих помилок.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 thoughts on “Про переселення душ

 • molinski

  Якщо люди не експеремент, то таке затирання пам’яті буде дивним.
  Якщо бачити душі як енергетичні згустки, то реінкарнація – логічна побудова життя. Нізвідки не береться і нікуда не зникає. Просто переходить з одного в інше.

  • Akceptor Від автора

   Я не кажу про експерименти, а просто розглядаю людину як технічний об”єкт. Тіло зношується швидко, а душу ще можна використати повторно, от і все. Але я не вірю у таку штуку, це просто припущення.
   Реінкарнація не логічна, якщо про попередні життя ти нічого не пам’ятаєш. В чому тоді сенс?

   • molinski

    Не всі не памятають. Память там просто інша і думаю розблокувати можна. Ми ще дуже примітивні щоби розуміти будову світу

     • molinski

      Їх насправді дуже багато. Просто вони не сприймаються іншими, тому люди з “Пам’ятю” не афішують себе.
      Часто ця пам’ять розблоковується після сильних стресів, таких як клінічна смерть, чи смерть рідних людей, іноді хвороби розблоковують. Взагалі таке враження що блокує цю память – мозок. Якщо його засипати іншою роботою, він про цю функцію забуває. Те ж саме і екстрасенсорика. Це всього лише – інший принцип роботи нашого розуму (може інші частоти не знаю).
      Є люди, які народжуються з памятю. І є можливість, що всі, просто з часом вона отримує цей блок. Хоча є які зберігають цю память і знову ж таки – вони не сприймаються іншими. Випадків дуже багато і якщо цим цікавитися – шукати інформацію – багато відкриється. А те, що Ви не чули про це означає лише одне – Ви не старалися слухати.

      • Владислав

       Легко кажучи, ви явно передивились стб з характерними програмами.
       Реінкарнація придумана, бо людям тяжко усвідомити, що живуть вони один раз. Ну як так? Взяти і померти? Це ж доволі страшно, тому і треба заспокоїти себе такою чепухнею.
       Як казав Марк Твен “Мене не лякає, що в один момент я просто зникну, адже мене не існувало мільярди і мільярди років до того”.

       • Akceptor

        Книжок такого плану і так уже вагон написано. Ти ж не думаєш, що хтось, пізнавши певну Істину, писатиме про це книжку? Я собі такого не уявляю, наприклад. У моєму баченні автори подібних книг на 99% шарлатани і самодури. Так само як і учасники різних шоу екстрасенсів, цілителі і маги з газет, тощо.
        Я не заперечую можливість існування людей, яким відомо більше за інших у духовному плані. Але навряд чи вони пишуть книжки і навряд чи до цього слід прагнути

      • Akceptor

       Якщо шукати інформацію, то не факт, що вона буде достовірною. Бувають всякі люди; багато кого хлібом не годуй – дай про якусь містику побалакати.

  • molinski

   Істина одна, хто як опише – це справа лише власних рамок бачення. Не все поки що людина може описати, тому й книжок і релігій – вагони.
   А якщо бути конкретним – математика, це та мова, яка легко розвивається і може описати великі речі. Поки що вона одна така мова, і якщо буде бажання поділитися своєю істиною пропоную користуватися саме нею.
   Всі логічні чи “поетичні” схеми опису – це лише приклади і опускання на мову того, кому передається інформація.

   Програмісти мали би розуміти різницю між чими рівнями.

 • Олександр

  Якби там насправді не було, це не має значення в цьому житті. Усі ритуали, молитви і т.д – є цілковитою нісенітницею, забобоном, який простежується навіть в тварин.

  Істинна не ззовні, вона всередині. Морально етичні норми повинні будуватися на засадах рівності та свободи, де найвищою цінністю є людське життя та право на вибір.

  Усе решта не повинно нас турбувати, бо думати, що якийсь небесний цар чи якісь духи встановили якісь правила за невиконання яких після смерті на нас чекає кара – це нонсенс..

 • Ірина

  Ще в Піфагора є тест (до речі, по ньому нанисани навіть комп ютерні програми), як в залежності від дати та року народження визначити характер людини та кількість її “приходів” на землю. До речі, не знаю, як з кількостю “появлень душі”, а от з характером, особисто в мене, багато співпадає.
  http://arhangel.ru/test/1