Про іслам, Брейвіка та нетерпимість (2) 13


Продовження допису http://akceptor.org/pro-islam-brejvika-ta-neterpymist-1/

Я б не хотів зачіпати історію з Брейвіком, бо вважаю його звичайнісіньким терористом – вбивство невинних (в т.ч. і дітей) не можна виправдати нічим. Натомість, хочу розказати про свою розмову із одним з українських прихильників ідеї расової нерівності та противників мультикультуралізму та мультинаціональності. Вірніше, навіть не розказати, а просто висловити свою точку зору на расизм, сексизм, ксенофобію, тощо.

Фактично всі ми чудово розуміємо, що люди є різними і про ніяку загальну рівність мови бути не може. Люди різних рас і національностей мають певні спільні риси, але і мають багато відмінностей, тому не можна вважати всіх рівними. Тому, коли я говорю про рівність людей, то маю на увазі рівність їх прав, а не рівність якихось рис, притаманних самим людям. Зокрема серед чорношкірих значно більше талановитих боксерів та бігунів, та це не дає права стверджувати про те, що негроїдна раса є вищою за інші. Вона є кращою у даній конкретній сфері, та поступається у якихось інших. Ненавидіти негрів за те, що вони переважно більш фізично витривалі може тільки ідіот.

Аналогічна ситуація і з рівними правами для представників різних статей. Чоловіки і жінки відрізняються фізіологічно і вже тому вони не можуть бути рівними. Але при цьому жодна стать не є однозначно кращою за іншу, тобто не можна допускати дискримінації за статевою ознакою. Обидві статі повинні мати рівні права, але ніхто не пропонує людям стати для цього гермафродитами.

Дуже багато людей, які називають себе расистами, негативно ставляться до представників інших народів через цілий ряд причин. Вони відбирають наші робочі місця, “псують” наш генофондвідбирають, нищать нашу культуру, тощо. Ці аргументи беззмістовні хоч би тому, що переважно ніхто з іммігрантів не робить цього навмисно.

Ви не хочете працювати, скажімо, асенізатором, бо це непрестижна робота. Краще хай батьки їдуть на заробітки в Європу (ту саму ісламізовану Європу, повну “негрів і гомиків”), працюють там на будові чи підтирають дупи їх пенсіонерам, а ви будете тратити зароблені чужими руками гроші на п’ятий айфон, та ще й ображати “чурків”, які готові робити справу, від якої ви вернете ніс? Супер, вища раса у всій красі!

Ви плачетеся, що араби розбещують наших дівчат? Ви впевнені, що хотіли б зустрічатися із особою, яка спатиме з іноземцем лише тому,що у нього є гроші? В Україні, наскільки мені відомо, чоловіків менше, аніж жінок, причому суттєво. Просто вам хочеться не вилазити із “World of Tanks” і “Кантактіка”, а найкраща дівчина у світі має, мабуть, сама вас знайти, напроситися у вас жити і приготувати борщику?

Піклуєтеся про рідну культуру, яку нищать іммігранти? А чого ж тоді у вас на плеєрі суцільний “репнячок”, а не коломийки? І чого більше половини громадян України навіть не вважає себе українцями? Тобто розмовляти російською в Україні і бути білим – це нормально, а розмовляти українською і бути чорним – гріх? Ану, шанувальники своєї культури, назвіть хоч би десяток представників слов’янської міфології (скандинавську ж чогось усі пам’ятають).

Перш ніж нити про засилля ісламу, християнам слід задати собі питання типу “а коли я востаннє дійсно щиро молився, а не ходив до церкви за звичкою \ пообговорювати інших \ бо всі ходять у неділю”. Засуджуєте гомосексуалістів? Засуджувати треба не грішника, а гріх, забули? Справжній християнин ніколи не плюватиме іншій людині услід і не говоритиме про неї погано.

Навіть расизм може бути адекватним, якщо правильно розставити акценти. Слід не принижувати чуже, а навпаки, підностити своє. Говорити українською, шанувати батьків, не давати і не брати хабарів, поважати свій народ і свою культуру. Якщо ми всі дотримуватимемося таких простих правил, то ніякі чужинці не зможуть нам зашкодити, а з нинішнім ставленням до всього цього нам і ворогів ніяких не треба. Візьміть приклад з азіатів у вмінні та прагнені бути разом та допомагати співвітчизникам.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 thoughts on “Про іслам, Брейвіка та нетерпимість (2)

 • Владислав

  Ну про репнячок я ніяк не згідний 🙂 Є чудові україномовні репери, хай не такі популярні, але принаймні читають реп не про тьолок, плюхи і гроші, як це робить переважна більшість російських.
  І багато ти знаєш людей, які слухають коломийки? Так, вони невід”ємна частина української культури, але варто визнати що мало кому вони подобаються.

  • Akceptor Від автора

   Тобто виходить, що можна вважати чорних нижчою расою, але слухати їхню музику? А свою культуру (коломийки це я для прикладу навів) пам’ятати не конче, зате можна на кожному кроці кричати, що її знищують відсталі іммігранти?
   Мені чогось здається, що патріотизм повинен починатися із любові до свого, а не з приниження чужого. Експансія ісламу тут є наочним прикладом: християн, скажімо, більше, але вони роз’єднані і тому програють перед фактично монолітним магометанством. Українці теж вимирають, бо не мають єдності і не думають про свою автентичність.
   А все починається з малого: проміняли мавок на німф, а домовичків на полтерґейст; слухаємо негритянський реп; дивимося американське кіно; розмовляємо російською мовою. Звідки взятися Україні?

   • Владислав

    Я то згідний, але я в житті не вважав чорних нижчою расою. Мені подобається їхня музика, їхній стиль. А патріотизм то вже трохи інша тема.

 • tivasyk

  не сприйміть за опонування, а швидше як доповнення чи розвиток теми… нетерпимість до «чужих» є природньою рисою, що притаманна будь-якому соціуму, — більшою чи меншою мірою залежно від компактності та структури. навіть в суспільствах, де мультикультуралізм підноситься як одна з засад розвитку суспільства — латентна ксенофобія тліє десь в ґетто і рано чи пізно дається взнаки.

  назва допису анонсує роздум про брейвіка і мультикультуралізм — але нічого цього, по суті, в дописі немає. прикро.

  з одного боку ставитися до брейвіка як до банального терориста — правильно. після того, як він «трапився». але з іншого боку — його вибір аргументації та наявність досить широкої підтримки принаймні частини озвучених ним ідей вказує на те, що навіть в досить благополучній швеції проблема співіснування різних культур не вирішена: держава «проморгала» вибух латентної ксенофобії.

  повертаючись до україни: внаслідок відсутності більш чи менш розвиненої економіки та наявності досить великого пулу (відносно) дешевої робочої сили, проблеми іміграції та зіткнення культур нас, по великому рахунку, обходили стороною. але час прийде — і що тоді робитиме безпорадне (я наголошу ще раз: безпорадне!) керівництво держави з цим питанням? збільшуватиме «поголів’я» беркутів та інших спецзагонів (бо це перше, що прийде їм на думку)?

  • Akceptor

   Як на мене, то наше керівництво ставить собі за мету українську націю знищити у принципі. Та сама пропаганда російської мови цьому є яскравим свідченням.
   Якщо ж виникнуть якісь заворушення на ґрунті міжетнічних конфліктів, то влада тільки буде цьому рада – це ж привід запросити сюди “миротворців” із Росії 😉
   При виникненні серйозніших проблем вся верхівка дружньо емігрує кудись у “теплі краї” і залишить нас наодинці зі своїми проблемами.