Позитивнішим треба бути… 10


Як мені вже частенько підказують, всі наші проблеми лише від нас самих і від нашого негативного ставлення. Ви дивитеся навколо і думаєте: “як же фігово жити”, і от жити дійсно стає погано. А якби ми думали про те, як насправді все класно, то і було би класно. Позитивне мислення – наше все.

Якщо постаратися, то позитив можна знайти буквально у всьому. От наприклад наша нинішня влада. Хтось скаже, що уряд Януковича не дає дихнути підприємцям, що не виконуються передвиборчі обіцянки, що порушується конституція (є навіть такі, хто згадає за якісь права людини). Та є і протилежна точка зору, яку постійно нам доносять із масс-медіа: жити стало краще! Хто тут правий, а хто – ні насправді зовсім не важливо. Бо якщо правду кажуть по телевізору, то нам жити краще стало, а якщо телевізор бреше, то Януковича на другий термін не оберуть і стане краще жити без нього. Суцільний позитив 🙂

Просто людина так влаштована, що шукає всюди якісь проблеми і перешкоди, а не можливості для руху вперед. Не влаштовують ціни на продукти харчування – заведіть собі присадибну ділянку (запросто можу дати в оренду 10 “соток” недалеко від міста) і тоді матимете все на халяву. Воробус у своєму блозі (vorobus.com, посилання не даю, бо і він на мене через всілякі редіректи посилається) увесь час плачеться ніби у Львові поганий запах. Просто він – песиміст невиправний, адже запах – то не недолік, а перевага: купуєте духи оптом і продаєте їх просто на вулицях львів’янам – відбою від клієнтури не буде. Головне вибрати хороший магазин (я би порадив дніпропетровський, чи донецький якийсь, бо місцева парфумерія вже могла пройнятися духом міста) і правильно розставити пріоритети.

Одним словом, стаю від сьогодні позитивним і добрим, писатиму як нам гарно і щасливо живеться. Треба лише скін якийсь життєрадісний на блог відкопати. А ви тим часом можете порозказувати у коментах про свої успіхи і досягнення. А ще не забувайте про конкурс, у якому можна заробити цілу купу грошей.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 thoughts on “Позитивнішим треба бути…

  • Akceptor Від автора

   Не спеціально 🙂
   Насправді все було трохи інакше: я хотів написати пост про позитивність (але, оскільки сам у позитив не надто вірю, ніяк не міг наважитися на такий пост) і треба було щось таке нехороше придумати, аби показати, що воно насправді класне.
   Відразу спадає на думку наша влада, тож почав про неї, а тут і духи оптом появилися так доречно (і знову позитив :)), а ще згадав якраз Воробуса і його неодноразові пости про поганий запах.
   Я у Львові давненько не був (ще з літа), того про запах не пригадаю точно чи він був і який був. Наразі багато хто жаліється, то, певно, таки є і не дуже приємний…
   Тобто пост хоч і з рекламою, але і без неї він мав бути тут (хочу починати позитивно мислити, бо вже дістало бачити сумні реалії).
   Якось так 🙂

 • Юрко Блогер

  Позитиву багато! Особливо про сморід. Гарно думати позитивно і дихати стоками і відходами. Всеодно всі помремо молодими, чим не позитив 🙂 Ось якби Садового скупали в Полтві чи відкритому і розритому стоці то це як на мене позитив. По декларації він бомж, тож і місце проживання має бути відповідним. На мою думку позитивними мають бути не лише, думки і слова, а як їх наслідок і дії. У тебе був позитив, як наслідок стаття, а сморід як і був так і лишився, ніц не змінилося.

  • Akceptor Від автора

   Щось мені здається, що отому вашому Садовому сморід ну зовсім не заважає. Бо наші можновладці роблять усе для позитиву, але лише для власного позитиву. Мабуть, вважають, що комфорт кожного громадянина – то його особиста справа і нічия більше.
   У нас у Франику свого часу по всіх вулицях були написи “який мер – такі й дороги”. Мер не змінився, дороги не змінилися.

 • NeoLans

  Ну, з власного досвіду можу сказати, що будучи позитивним жити якось приємніше і легше, але є такий момент, що сьогодні позитивним бути трошки важкувато.