Постапокаліптична ганялка Mutant Roadkill 9


Якщо розібратися, то для iPhone зараз можна знайти чимало непоганих іграшок, у тому числі і безплатних (або безплатних протягом деякого короткого проміжку часу). Більшість іграшок зараз випускаються під парадигмою монетизації через in-app purchase, тобто гроші заробляються за рахунок покупки гравцями якихось додаткових ігрових переваг чи бонусів, та навіть це не надто мотивує затятих скнар (от як я) тратити кровні на якісь іграшкові забаганки (тим більше, що мобільні ігри все одно “одноденні” проекти). Тому зараз я хочу поділитися ще одним способом монетизації на прикладі гри Mutant Roadkill (“Зомбі на дорозі”) від компанії Glu Games Inc.

Як видно із назви, у цій грі ми матимемо справу із зомбі-мутантами. Тобто сеттинг іграшки – зомбі-постапокаліпсис, у якому нам доведеться приміряти на себе роль водія. Ґеймплей іграшки Mutant Roadkill простий до банальності – треба їхати дорогою, збиваючи зомбі, та уникаючи контакту із різного роду мотлохом, розкиданим по трасі. В якості мотлоху виступають старі понівечені автівки. Керування автомобілем здійснюється за допомогою акселеромера, проте деколи треба входити у заноси на різких поворотах – для цього використовуються “свайпи” по екрану.

Постапокаліптична ганялка Mutant Roadkill

Ясне діло, протягом гри можна підібрати бонуси, що спрощують проходження. Серед них турелі, які розстрілюють зомбі ще здалеку; пістолет для водія – прострелювати голови тим потворам, що вчепилися у машину; нітро-прискорення. Ці бонуси мають обмежений ресурс, та можуть бути вдосконалені за певну суму ігрових грошей, також можна купити і новий автомобіль. Ігрову валюту можна, як це всюди заведено, купити за справжні гривні. Та можна і отримати абсолютно задарма, просто взявши участь у рекламних пропозиціях ресурсу TapJoy.com – встановити собі кілька програм та іграшок. За кожну промотовану програму дають різну винагороду, але загалом на авто середнього рівня цілком вистачає, та ще й залишиться.

Трохи тішить і додаткова лотерея, яка за кожну пройдену місію (є тут і таке) дозволяє виграти один із цінних призів. Навіть ігрове “золото” – валюту, яку можна купити тільки за “реал” і за яку, відповідно, продаються найкрутіші “тачки”. Загалом грати у Mutant Roadkill цілком комфортно абсолютно без фінансових затрат, тому іграшка ця явго вартує уваги.

Між іншим, особисто я вважаю, що для повного щастя від таких іграшок необхідно купити планшет, що і планую зробити. Планшети мають здатність ламатися, навіть планшети Apple. Тому погуглив на рахунок того які є найпоширеніші поломки iPad і знайшов отаке: http://iphoneremont495.ru/chastie-polomki-apple/samie-rasprostranennie-polomki-ajpada.html – ніби нічого страшного. Якщо із iPad поводитися акуратно, то будь-яка його поломка легко піддається ремонту, або й просто не виникає, бо проблеми у iPad найчастіше є наслідком “кривих рук” самого користувача.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 thoughts on “Постапокаліптична ганялка Mutant Roadkill

  • Akceptor Від автора

   Хе, вперше зрадів, що у мене не андроїд 🙂
   Подивився заради цікавості на ціни і аж страшно стало: айфони тепер виглядають бюджетними цяцьками у порівнянні із топовими андроїд-смартами.
   Між іншим, як надумаєш міняти телефон, то радив би придивитися до смартфонів від SONY. Зараз там впроваджують навіть таку цікаву штуку як floating touch – взагалі футуристичний спосіб керування девайсом.
   Якщо купувати смарт в Україні, то соньки тут поза конкуренцією.

   • Владислав

    Просто топові андроїд-смарти пропонують у рази вищий та ширший функціонал, ніж айфончеги.
    floating touch – це епік фейл чистої води, подивись огляди соньок на кедрі, там зразу ясно, що ця технологія нафіг нікому не треба.
    Збірка у соньках(навіть топових) жахлива, а нез”ємні акумулятори, тусклі екрани і відсутність мікроесді відбивають будь-яке бажання задивлятись на їхню продукцію.
    Зараз задивляюсь на lg optimus l7 – за свої гроші просто лялечка поза конкуренцією.

    • Akceptor Від автора

     Епік фейл тільки тому, що це, грубо кажучи, бета версія. Якщо з розумом підійти до діла, то вийде непоганий варіант. Я бачив інформацію про схожу приставку до ПК, яка підтримуватиме ще й такий-собі floating multitouch. Багатообіцяюча технологія у деяких галузях. На телефонах, звісно, навряд, але на робочих планшетах дуже треба.
     Якщо казати про зібрку, то айфони і моторола поза конкуренцією. Все інше – пластик.

     • Владислав

      htc теж пластик?
      Взагалі пластик тут ні до чого, час показав, що пластик набагато практичніший, ніж цільні шматки алюміньки чи інших металів. В соньки справи із збіркою ще гірші, ніж у самсунга.
      floating touch хороший тільки у випадку, якщо в юзера часто грязні руки через професійну діяльність ітд. Бета не бета, але далі технології не попреш – максимум кілька сантиметрів над екраном можна водити + постійно незручно прицілюватись, бо опори під пальцями нема і неясно на якій відстані їх тримати.
      Більша відстань – це вже технологія кінект, яка, крім ігор, більше ніде й не потрібна.
      А взагалі зараз найперспективніша штука – управління голосом.
      І ще є зародки непоганої технології по управлінню очима в галаксі с3.

      • Akceptor Від автора

       HTC – інша вагова категорія, і цінова. Та й в магазинах я їх не бачу щось (крім як бюджетних).
       Про технології у Галаксі С3, я говорити не хочу. Смартфон ціною у 1000 у.о. майже (два середніх ноутбуки) – це смішно.
       Кінект – це ціла купа додаткових причандалів (я не впевнений, між іншим, що цю технологію можна принципово реалізувати у смартфоні – мала відстань між камерами буде, ефект перспективи не відстежиш), а флотінг-тач потребує тільки ще одного сенсора, тобто затрат мінімум.
       А загалом я про отаке казав:

       • Владислав

        Подивився я відео, загалом непогано виглядає.
        Я щось подібне реалізував на свому смарті через прогу prox pro, друзів дивує, але сильної користі не приносить.

      • Akceptor Від автора

       Ну це явно не для смартів функція, бо маленький екран не мотивує до роботи. А на ПК буде зручно креслити щось, займатися 3Д-моделюванням, тощо.