Портрет типового читача блогу “Думки вголос” 14


Двоє моїх добрих друзів Бертрам Форер та Фінеас Барнум (лінки на їх профілі у фейсбуці просили не давати) склали психологічний портрет типового читача блогу “Думки Вголос“, використовуючи для цього купу різних складних наук із довгими назвами. Можливо, вони навіть читали ваші коменти для надійності, та, мабуть, сучасна наука може дати правдиву інформацію і без цього.

Отож типовий відвідувач http://Akceptor.org – людина доволі самокритична, тож часто може вимагати цього і від інших. Звісно, у нього є деякі невеликі слабинки, проте зазвичай він здатен їх подолати, або як мінімум вправно приховувати. Зовні типовий відвідувач мого блогу виглядає впевненим і успішним, хоча насправді досить часто відчуває непевність та хвилювання, та не вважає за потрібне це афішувати. Крім того, у нього ще залишаються приховані резерви, до використання яких поки не дійшли руки.

Мої читачі пишаються тим, що здатні мислити нестандартно і незалежно, не сприймають на віру будь-яку непідтверджену інформацію. Їм не подобаються коли їх заганяють у “прокрустове ложе” і у якісь загальноприйняті рамки (декому навіть фраза “типовий відвідувач” трохи вище не сподобалася); вони не терплять стереотипів та обмежень. Проте іноді моїх читачів мучать сумніви стосовно певних вчинків чи рішень у минулому – вони не впевнені, що вчинили правильно у якийсь момент свого життя.

Відвідувач “Думок” часто потребує позитивної оцінки своєї діяльності з боку інших людей, прагне їх схвалення та захоплення. Проте розуміє, що надмірна відкритість та відвертість з іншими – далеко не найкраще рішення, тому часто тактовно змовчить, аби не сказати чогось зайвого. Однією із найголовніших цілей у житті мого читача можна назвати стабільність, він прагне змін до кращого, хоча й усвідомлює, що окремі із його мрій досить нереалістичні і їм навряд чи судилося колись справдитися.

Іноді мої читачі привітні та схильні до спілкування (тоді вони залишають багато коментарів до моїх дописів 🙂 ), та деколи поводяться стримано та обережно, вважаючи за краще залишити свої думки при собі.

Отака от картинка вийшла 🙂


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 thoughts on “Портрет типового читача блогу “Думки вголос”