Політичний флешмоб 5


Так, зараз я проситиму у вас гроші (хоч і не собі і не на добре діло). Всі знають, що політика – це брудно. Велика політика – це дуже брудно і, наразі, чесних людей там не просто немає, їм там не місце. Тим не менш, така ситуація особисто мене реально задовбала. Задовбали виродки при кориті і задовбала немодливість їх звідти перемістити на зручну суху гілляку та мотузку без ГМО. Думаю, ні для кого не секрет, який контингент підбереться у Верховній зРаді версії 2012 року – не даремно Майа саме на цей рік запланували певні події.

Коротше ситуація наступна. Є така-собі партія, яка не продає місця у своєму виборчому списку, називається “Демократичний Альянс” (лінк на сайт). Аби мати змогу взяти участь у виборах, треба заплатити “символічний” внесок – 2 мільйони гривень. Для авторів покращення життя вже сьогодні чи чесної і прозорої Вони ці гроші – копійки. Бідні комуністи теж звідкись нашкребли, як і мегапатріотична “Свобода”. А от Дем.Альянс не може просто так прийняти “під крило” якогось олігарха.

Діяльність Демократичного Альянсу фінансується прихильниками і членами цієї партії у відкритий спосіб. Тобто дати грошей на вибори може кожен.
Особисто я цілком усвідомлюю, що зібрати 2 мільйони на участь у виборах – зовсім не гарантія того, що хоч би кілька представників Демократичного Альянсу потрапить до парламенту. Більш того, особисто я про цю партію почув сьогодні вперше (прочитав у блозі Сашка Положинського) і ніякої симпатії до її представників не можу мати апріорі. Але Сашко вважає, що дати шанс хлопцям таки варто, то і я з ним згоден.

Зрештою, якщо кожен пожертвує бодай 10-20 гривень, то не збідніє, а вся ця акція у будь-якому випадку буде мати результати – як не пройдуть у ВР, то хоч зробимо великий і веселий флешмоб.

Одним словом, читайте отут http://www.dem-alliance.org/pidtrimati і кидайте на рахунок кому скільки не шкода (діяти треба швидко, о часу залишилося дуже мало – лише тиждень). Якщо все ж шкода (або просто нема вільних грошей, бо довелося купувати гречку самотужки, а не брати її у “подарунок” від однієї з політичних сил) – то зробіть мінімальний вчинок і напишіть подібний пост у себе в блозі, або просто розшарте у соцмережах.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 thoughts on “Політичний флешмоб

  • Akceptor Від автора

   Дійсно, чого б це. Хай краще добре відомі будуть, як завжди. І пофігу, що в державі жопа, зате СТАБІЛЬНО.

  • Akceptor Від автора

   От ти за кого голосувати будеш? Партія Покращення імені Проффесора? Об’єднана опозиція, яка вже 100500 разів об’єднувалася і так само 100500 разів розділялася на купки відразу після проходу у парламент? Місс “у мене є мрія” і партія “Україна вперед ногами” (так, ця добре відома з реклами)? Чи може дати другий шанс Ющенківцям хочеш?

    • Akceptor Від автора

     А я і не сварюся. “Свободі” я щось не дуже довіряю, бо і у них звідкілясь є фінансування, от лише звідки…