Подарункові карти Amazon (Amazon Gift Cards) 3


Я вже колись казав, що не вважаю покупку програмного забезпечення дурницею: компанія-розробник повинна отримувати за свою роботу гроші, за які найматиме програмістів і дизайнерів, забезпечуватиме їм нормальні умови для роботи та відпочинку, проводитиме курси типу ІТ-Академії, тощо. Якщо ваша совість дозволяє красти програми – то не моя справа, але я по можливості купуватиму.

Окреме питання, звісно, у тому, що програми для Android коштують 1-2 долари зазвичай (як і програми для iOS), а от софт для ПК на порядки дорожчий, тому тут я поки не можу собі дозволити повністю “ліцензуватися”, та це вже інше питання.

Так от, коли я купив собі Kindle Fire HD, то збирався весь потрібний цифровий контент купити у їхньому Amazon Store і не паритися. Фактично, мені було потрібно не так багато всього: гоночки Asphalt 7 і якась забавка для вбивання часу, а решта всього переважно безкоштовне: dropbox, браузери… Втім, купувати  нові іграшки іноді все ж довелось би.

Проблеми з оплатою покупок можуть стати на заваді таким благородним починанням, тому я вирішив прозондувати ситуацію і виявити безпечні та зручні шляхи купити у Амазоні потрібний софт без дурної мороки зі зміною країни в налаштуваннях, замовленні банківської карти під це діло і т.п.

Amazon Gift Card

Amazon Gift Card

Як виявилося, спосіб такий є і він полягає у використанні спеціальних карток Amazon Gift Card, які можна купити і потім просто ввести код з цієї картки на спеціальній сторінці https://www.amazon.com/gp/css/gc/payment/view-gc-balance – рахунок у акаунті Amazon поповниться на відповідну суму і далі можна буде розплатитися за покупку без проблем.

Купити Amazon Gift Card можна у Амазона (тоді вже простіше відразу зробити платіжну банківську карту і прикріпити її до свого профілю), у третіх осіб (бариги), або ж отримати на халяву (майже). Останній спосіб мені підходить 🙂

Де ж можна отримати картки Amazon безкоштовно? Я свого часу почав був гратися у такі безплатні онлайн-ігри на сайті kadokado.com і там, виявляється, за певну кількість накопичених балів можна отримати якраз таку картку.

KadoKado Amazon Gift Card

KadoKado Amazon Gift Card

Оскільки я свого часу досить багато пропадав за цими іграшками, то моїх балів вистачило навіть на покупку ваучера на 20 баксів. Картку я вже успішно активував і навіть купив собі за отримані кошти Asphalt 7 у редакції під Kindle Fire.


Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 thoughts on “Подарункові карти Amazon (Amazon Gift Cards)